Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lánynak miért esik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynak miért esik olyan nehezére leszopni egy férfit?

Figyelt kérdés
Mi olyan nehéz vagy különleges abban, hogy sokan még kapcsolatban sem csinálják?
2016. nov. 6. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Meg tanulta hogy nem kell minden szart a szájába venni... Viccet félre téve van aki nem szereti és kész. Ismerek olyan pasit aki nem hajlandó nyalni mert fúúúj de azért elvárja hogy a csaj szopjon mert az más meg az alap hogy a lány csinálja.. Na az ilyen Pasit szoktam el küldeni a halál. F..szára. 22 L
2016. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Én még nem találkoztam ilyennel, sőt akikkel jártam nagyon is szívesen szoptak.
2016. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
tudod az emberek különböznek. van, aki nem szereti. ha ezt nem tudod elfogadni elég gyökér lehetsz.
2016. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert el vannak kényeztetve, azt hiszik körülöttük forog a világ.
2016. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretem, ha a számban van. Nekem nem jó érzés. Már a fogkefétől is öklendezem, ha a hátsó fogaimat mosom...
2016. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Eddig én minden hapimat lepippantottam, de utána elvártam, hogy kinyaljon, mint micimaci a mézesbödönt.

És nem mindegyik hapim csinálta jól, de az egyik futó kapcsim úgy kiny*lt hogy elájultam. Azt éreztem hogy kifordít, ami bent van kikerül ami kint az meg be. Utána percekig alig kaptam levegőt, csak feküdtem ott széttett lábakkal...

2016. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Statisztika: [link]
2016. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Jo penzert sokan vallaljak :))))
2016. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%

3ezer, gumi nélkül 4. És nem kell senkinek pitizni.

Sok férfit látok olyan kapcsolatban amiben egy napot sem töltenék el.

2016. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem mindenki megcsinalta es vannak nagyon nagyon ugyes lanyok ))))) mennyit tudnek meselni es tanitani :)
2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!