Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem szexfuggo vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szexfuggo vagyok, szult is par vitat a kapcsolatomba h a paromnak neha mar nehezere esik napi tobbszor is szexelni. Ha nem kapom meg ami jar ingerlekeny vagyok. Olykor muszaj munkahelyemen onkieligetem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van erre megoldas? Milyen orvoshoz kene fordulnom... 25 eves pasi vagyok napi 2 minimum kell... Ugyerzem a kapcsolatom rovasara is megy lassan.
2016. jún. 4. 19:03
 1/6 icu75 ***** válasza:
Valahol megértelek,(a kapcsolatomban is van libidókülönbség)de nem jó az a hozzáállás hogy "ami nekem jár". A szexnek egy jól működő kapcsolatban kölcsönösnek kell lennie,persze kompromisszum is kell néha,de ha szeretet és önzetlenség van akkor probléma viszont nincs. A nagyon-nagy libidókülönbség nem vezet jóra,az biztos.
2016. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah tudom, mar 6 eve egyutt vagyunk.... Nemtudom mit csinaljak. Szedjek gyogyszert?
2016. jún. 5. 10:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg annyi amennyire szuksegem van akkor ingerlekeny vagyok koncentraciom rovasara megy.... Eszmeletlenul megtudok kivanni noket, akar meg idegeneket is. Eleg zavaro ez a dolog mindennapjaimban.
2016. jún. 5. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
En orulnek egy ilyen pasinak.:) sztem nem kell hozza orvos
2016. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi a tanacsod?
2016. jún. 5. 19:50
 6/6 icu75 ***** válasza:
Figyelj,én 41éves nő vagyok(10+éves) kapcsolatban. Nekem is napi szexre volna igényem(amúgy heti 1-4x van)a páromnak kisebb a libidója. Amúgy a kapcsolatunk és a szex is nagyon jó köztünk. Én is ingerült vagyok amikor már hiányzik a szex,a maszti se sokat segít rajta. Én emiatt nem fogom a kapcsolatot felbontani,mert látom a páromon hogy mindig igyekszik a kedvemre tenni. Megbeszéltük,hogy nekem ezzel problémám van,és ez sokat segített a dolgon. Ami azt illeti nem szeretek tanácsot adni,nem látok bele az életetekbe. Tudod ha új kapcsolatot kezdesz akkor persze az elején állandóan van szex,hiszen "nem tudtok betelni" egymással. Aztán az embernek beáll a szintje a saját libidójára,ez így természetes,de itt kezdődhetnek a gondok. Úgy mégse kezdhetsz kapcsolatot hogy már az ismerkedésnél rákérdezel erre!?
2016. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!