Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felvallaljam nyiltan a munkahe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvallaljam nyiltan a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Biztonsagi or vagyok. Februar ota dolgozok itt. Eleg fius vagyok. Felnyirt hajam.van, szoval nem csodalkozok, hogy kerdezgetik az emberek. Legutoljara egy kamionos kerdezte meg, hogy te leszbikus vagy. M

Nyiltam eddig nem vallaltam, de felek, hogy en leszek a kozponti tema. Ugyanakkor tudom, hogy beszelnek rolam. Marmint hihetetlen lenne ha nem. Nem voltam mindig ilyen fiuus; tervezem, hogy visszanovesztem a hajan. Meg esetleg ha felvallalom, lehet az ismerkedes is konnyebb lenne, lehet tobb olyan ember van, aki az csak nem mondja ki. A netes ismerkedes is kezd az agyamra menni.... 24 vagyok, de kezdem feladni.


2016. máj. 6. 14:27
 1/8 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem vállald fel , talán még akadsz is valakibe ott ! Valahogy mindig is éreztem pár felnyírt hajú lánynál ezt :D 36 f
2016. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel az ismerkedest. :)

Az nem baj, hogy fius vagy. Ha igy erzed jol magadat a borodben akkor maradj ilyennek.

Akkor vallald fel magadat, ha tudod a kollegaidrol, hogy nem homofobok.

Egy ideig biztos te lennel a tema es ugratnanak is vele. De ha nem allnak a temahoz vallalhatatlanul (homofobia) akkor nem lesz abbol se bajod.

2016. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vallanám be. Nekem is van egy dolog, amiről csak később szoktam beszélni, mert a való életben látják. Így jól tudom milyenek az emberek. Kibeszélnek, kiközösítenek. Így szerintem, a munkahelyeden titkold el. Mert ha kiderül, egy életre eláshatod magad…

Tudom, hogy nehéz itt a neten ismerkedni. Én is ezt teszem. De ne add fel. Viszont a munkahelyen semmiképp ne valld be!

2016. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne titkolóz de ne is kösd mindenki orrára.

Ha legközelebb megkérdezik, hogy leszbikus vagy szerintem csak viccesen válaszold azt, hogy "Talán probléma"?

2016. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kevés hátrányod származhat abból ha vállalod, nekem is volt ilyen dilemmám de én úgy döntöttem h felvállalom. Mára már semmi negatív dolog nem ér emiatt munkahelyemen
2016. máj. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a munkahelyed semmi köze senkinekh kiket szeretsz szerintem :D en mondjuk egyetemista vagyok, össze nem hasonlithato munkahellyel de en ugy vagyok vele h en dolgom és senkinek semmi köze hozzá :D
2016. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vállald fel!!!!!nekem kiderűlt a melóhelyemen ès kirugtak miatta!!!!na azóta nagyon figyelek hogy nehogy kiderűljön vagy megtudja valaki.tök szîvás ez az egèsz meleg dolog,kirúgni valakit csak mert meleg!!!!?parasztok az emberek!!szóval ha dolgozni akarsz,ne mond el

L33

2016. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Tenyleg nem konnyu,bar szerintem rolam tudjak a munkatarsaim. Vannak celozgatasok. De egyenlore nem tudom, ha olyankor a sarkamra allnek es elmondanam, hogy igen leszbikus vagyok, akkor utana mennyire lenne masabb utana az egesz. Pluszban azert is gonfolkoztam, hogy felvallaom mert hatha akad vki. A netes ismerkedesbol elegem lett . Vagy lemondjak a talalkozast vagy el se jonnek ra. Es nem birom mae egyedul. Mubdig azt mondjak hogy majd egyszer jon valaki persze. Mikor? 24 vagyok fius. Kezdem feladni.
2016. máj. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!