Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon bizonytalan vagyok az...

Nagyon bizonytalan vagyok az új munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 munkanapom volt eddig az új helyemen,de nagyon bizonytalan vagyok...van egy munkatársam akinek be kell tanítania,öreg motoros,sok embert betanított már,nem nagyon izgatja a helyzetem,nem sokat magyaráz.

Nem tudtam vele ezt megbeszélni,pedig próbáltam.

Az a lényeg,hogy nagy tudást igényel a munka és bizonytalan vagyok,rettegek,hogy elrontok valamit vagy hogy ha majd egyedül kell dolgoznom a többiek szívatni fognak,megpróbálják kihasználni a tapasztalatlanságom.Mit tegyek?(ez nem az első munkahelyem,de az előzőek nagyon egyszerű munkák voltak,bár azok is 8 órás főállások)


2016. máj. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajátíts el nagy tudást minél hamarabb.
2016. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj fel mindent és ha szükséges, inkább kérdezz vissza.

Kisebb baj, ha kétszer kell elmagyarázni, mint ha elszúrsz valamit. A jegyzetek pedig később is segíthetnek.

Nem tudom milyen közegben dolgozol, de azért általánosságban nem szívatják az újakat. Minek? Ha elszúrsz valamit, maguknak csinálnak pluszmunkát. Ha nem érdekük, hogy eltüntessenek, akkor nem fognak direkt szívózni, nem az oviban vagyunk. És ha nem segítik az önálló munkavégzésed, akkor őket is hátráltatod.

Bízz magadban, menni fog. Hibázni meg csak az nem szokott, aki nem dolgozik. :)

2016. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok,felpontoztam mindkettőtöket!
2016. máj. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!