Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány menetet bírtok max egy nap?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány menetet bírtok max egy nap?

Figyelt kérdés

Szexmaratonnál hány menetet tudtok letolni egy nap?

Azt vettem észre magamon hogy fáradok a későbbi menetekre?

Alapból is csak negyed órákat bírok ki a punciban (előtte azért hosszú előjáték megvan, de az idő benn csak negyed óra kb)

A hétvégén egy csaj átjött szombaton 3kor, és vasárnap estig 5+5 menet jött össze a két napra... Mennyire jó ez? :D Vasárnap este már úgy voltam hogy "szex? neeee, ne többet" :D Ez gáz?

26 éves srác vagyok.



2016. nov. 7. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Egy menet 30-40 perc kb 3x


44f

2016. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
5+5? Ahhh légy a férjem :D
2016. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

2" neked elég egy negyedóra? De azt ötször?

Te se ismered a minőségi szexet.XD

2016. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
30-at, egész nap tudnám csinálni
2016. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

4"


??? LOL

2016. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Az összeset.
2016. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Max egyet. Többre nem lenne idő...
2016. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 János Gilján ***** válasza:
47%

Van egy konkrét tesztem erre vonatkozóan:


A rekordom még tini koromból egyetlen este alatt 7 ejakulációs orgazmus volt. Én voltam 17, a barátnőm 15 éves. A spricc mennyiségek kb így alakultak:

1. menet: 2-3 sugár + folydogálás.

2. menet: 1 kisebb sugár, majd folydogálás

3. menet: folydogálás, majd csepegés

4. menet: csepegés

5. menet: 1-2 csepp

6. menet: 1 csepp

7. menet: meleg levegő...


A menetek közül 5 behatolós szeretkezés volt a végén kihúzva és cicire-pocakra lőve, kettő pedig kézzel-szájjal izgatás volt a saját hasamra célozva a végeredményt. Körülbelül az 5. menettől már egyre kevésbé esett jól, a 7. menet már kimondottan nyögvenyelős volt és az orgazmusom sem volt az igazi. Másnap a pisilés is csípett kicsit és vagy két napig nem volt kedvem utána szexelni. Ezt az estét kimondottan tesztnek szántuk az akkori kis barátnőmmel, hogy mégis mennyit bírok. Ha belefogtunk volna egy nyolcadik menetbe is, valószínűleg már képtelen lettem volna orgazmusig jutni és az erekcióm sem lett volna megfelelő.

Régi szép idők, amikor még ilyen "hülyeségekre" volt időm és energiám! :D


Most 36 évesen 2016-ban (idáig) a rekordom egy nap alatt 3 volt az imádott feleségemmel, de egy napra kettő viszonylag gyakran összejön. Ami viszont az orgazmusok számát illeti, amióta sikeresen alkalmazom a férfi multiorgazmusos technikákat, már egy menet alatt több (száraz) orgazmust is át tudok élni az aktus záró ejakulációs előtt. Ez mondhatni "forradalmasította" a szexuális életünket. ;)

2016. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Daidalosz ***** válasza:
54%
8 a rekordom.
2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 János Gilján ***** válasza:
62%
Daidalosz te nyertél! :D
2016. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!