Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mennyi menetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mennyi menetet bírtok egymás után/egy éjszaka körülbelül? Ha kell szünet akkor mennyi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
5 perc szünet az első után, aztán kicsit több a harmadikhoz. Attól függően, hogy mennyire vagyok kanos.
2016. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem állandó dolgok van, amikor 2-3 órát is bírom amíg el nem megyek és utána egy 15 perc pihi és ezután rövidebb menetek, vagy van amikor csak 25 perc/menet ez sok mindentől függ :)
2016. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez mind attól függ, hogy milyen állapotban vagyok.

Ha a maximumra vagy kíváncsi képes vagyok akár egy egész éjszakán keresztül szeretkezni. Az aktusok száma attól függ, hogy meddig húzódik el egy-egy alkalom.

Szünet is változó, nekem az is szünet amíg a másikat kényesztetem. Percben ha csak azt nézzük, hogy elélvezés után hány perc kell, hogy újra felálljon és menetre készen legyen akkor 2-3 perc.

Persze minél többször élvezek el annál hosszabb egy-egy menet, majd a végén már lehet el sem tudok élvezni.

2016. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A második van,hogy rögtön de néha 10-15 perc,a 3.20-30perc pihi a hancurlécnek.Dehát már öregszem.17 évesen éjszakánként 7x is szeretkeztem a barátnőmmel. ;D
2016. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
napi 1 megy csak de az minden nap
2016. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az exemmel a rekord 5 menet volt, és kb egész éjszaka állt neki, nem is láttam még soha lankadtan :D 10-kor álltunk neki, és úgy hajnali fél 4 magasságában mondtam, hogy most már lassan elájulok..kívántam még ,de a testi fáradtság ugye...ő még lehet bírta volna :D szünet nélkül...3 nap izomláz garantált :D
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, de 5-ös versenyző számomra a norma.
2016. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az összeset. :D
2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt? Itt mindenki lenyom rekordszámú meneteket. Inkább kérdezd meg a nőktől, reálisabb képet fogsz kapni. Nekem is volt 5 menet egy este alatt, közben persze alvás meg evés. Egy lendületesebb menet használja a szervezetet, elfogynak a tartalékok. Akivel egy este alatt 5-ször mondtam, mindegyik lány azt mondta, hogy ilyet még nem látott. De az természetes, hogy itt mindenkinél alap! :D
2016. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hetkozbe munka miatt miatt reggel2, este2 de hetv3gen kipihenve volt mar este8tol reggel4ig.
2016. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!