Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány menetet birtok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány menetet birtok ki egymás után?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
7-et
2016. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
A férfiak szoktak hamarabb elfáradni
2016. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

4-et (:


23 N

2016. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
3 férfi eddig nem bìrta mellettem az iramot,mind szîvinfartust kapott. 3órás menetet,hogy nem lehet bìrni?!
2016. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Az én feleségem egy orgazmus után bekábul. Utána már nincs tovább neki. Olyankor már azt mondja, hogy nem is élvezi az együttlétet. Szóval néha sietnem kell vagy hoppon maradok :) 32f
2016. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
4-5 siman
2016. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Erika te egy nagy büdös kamugèp vagy ráadasul rusnya is..
2016. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
7# Jol van Akoska, tudod is ezt valamivel bizonyitani vagy csak megint hazudozol mert lekoptattalak? :))
2016. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
a nőknek könnyű, őket nem meríti le az orgazmus. olyan ez, mintha pálcika karokkal kiállnál boxolni mike tyson ellen. azért aki agyilag eljutott egy bizonyos alapszintre, akár férfi, akár nő, az felfogja, hogy eltérő testi adottságokról van szó, amiről senki sem tehet. aki meg nem jut el idáig, az szorong, hogy nem elég férfi, amennyiben férfiről van szó, vagy lenézi a pasiját, ha az nem bírja az iramot, amennyiben nőről van szó. mondjuk az ilyen nő nem érdemel meg egy menetet se senkitől szerintem. egyébként meg, fiúk, lehet gyakorolni, hogy hosszabb ideig kitarts, az élvezetesebb is, mint hamar elmenni, illetve több menetet is meg lehet csinálni, az is lehet élvezetes. és ezek a dolgok még adnak egy plusz büszkeséget is, hogy te kőkeményen megdolgoztál a dologért, férfi vagy. :) és persze lehet tanulni technikákat a nők könnyebb elélveztetésére, vagy ott a multiorgazmus férfiaknak, esetleg játékszerek bevetése. a fő az, hogy a szexre mint játékra kéne tekinteni, nem munkára. ha olyan nővel vagytok együtt, aki nem játéknak tekinti, akinek elvárásai vannak, akkor inkább szabaduljatok meg tőle, mert valószínű, az élet egyéb területein is az lesz a hozzáállása, hogy folyamatosan nyalják ki a kis fenekét, de neki semmiért ne kelljen magát megerőltetni.
2016. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez a férfin is múlik. Volt olyan férfi az életemben, aki negyed óra alatt úgy lerendezett egy menetben, hogy alig bírtam lábra állni utána és hazatámolyogni. De volt olyan is, akivel egész éjjel bírtam szexelni. Minden intenzitás és szexuális kultúra kérdése.
2016. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!