Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány menetet birtok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány menetet birtok ki egymás után?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"a nőknek könnyű, őket nem meríti le az orgazmus. "


Na ennel nagyobb okorseget is reg olvastam :D Nehany no annyira lemerul hogy orgazmus kozben elajul, vagy allni alig tud, hidd el a noket sokkal jobban lemeriti mint titeket.

2016. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Ez a férfin is múlik. Volt olyan férfi az életemben, aki negyed óra alatt úgy lerendezett egy menetben, hogy alig bírtam lábra állni utána és hazatámolyogni. De volt olyan is, akivel egész éjjel bírtam szexelni. Minden intenzitás és szexuális kultúra kérdése."


ez tetszik. :) melyik volt a jobb? vagy mindkettő jó volt csak máshogy? aki gyorsan lerendezett, az mivel érte ezt el? vad volt, vagy csak annyira rá voltál gerjedve, esetleg éppen egy ideje már szexhiányban szenvedtél? :)

2016. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Na ennel nagyobb okorseget is reg olvastam :D Nehany no annyira lemerul hogy orgazmus kozben elajul, vagy allni alig tud, hidd el a noket sokkal jobban lemeriti mint titeket."


nyilván sokféle nő van, ahogy férfi is. de azért alapvetően a nők jobban bírják a többműszakot. elvégre te is lenyomsz 4-5-öt simán, nem? ;)

2016. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

#12

Jó volt mindkettő, de az egymentes buja szexistennél soha nem volt és nem is lesz jobb. Ahogy rám nézett, attól remegett mindenem, ahogy hozzám ért, attól majdnem elmentem. Meg nagyon értette a dolgát...

2016. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Jó volt mindkettő, de az egymentes buja szexistennél soha nem volt és nem is lesz jobb. Ahogy rám nézett, attól remegett mindenem, ahogy hozzám ért, attól majdnem elmentem. Meg nagyon értette a dolgát..."


akkor ott inkább a vonzalom volt a lényeges. kicsit most nyomorultul is érzem magam, hogy nem vagyok ilyen alfa-hím, csak valami kappa vagy üpszilon. :) de ha belegondolok, én is ismertem olyan lányt, aki annyira szexi és k*urvás volt, hogy már a nézésétől megőrült az ember. gondolom, ezt lányoknak ugyanúgy sz*arul esik hallgatni, úgyhogy inkább nem is folytatom. egy igazi kapcsolatnál úgysem a szexen van a hangsúly.

2016. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

20:20


A lányok irigyek egymásra,szeretik egymást le k vázni ha már a másik jobban kivan öltözve..

2016. júl. 3. 20:29
 17/23 anonim ***** válasza:

15 - Rosszul gondolod. A sex is ugyanolyan fontos egy kapcsolatban mint bármi más. Akárki akármit mond, egy jó kapcsolat 50%-ban a jó sex miatt működik.

Természetesen vannak kivételek mint mindenben, de a sex fontos, és aki mást mond annak még nem volt hosszú távú komoly kapcsolata.

2016. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#15

Nem tudom, állítólag az én tekintetem is tutajos.

Amúgy tényleg alfa-típus volt az illető, de volt olyan barátnőm, aki kiröhögött, hogy mit akarok egy ilyen cukifiúval, mit tud ő kezdeni velem, szóval ez se egyetemes igazság.

De amúgy azért is megőrültem, akivel végigkeféltem egész éjszakákat, csak más volt a szexuális kultúrája, mint a másiknak.

2016. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
utolsó: igazából a szex azért gond, mert ha elvárásról, teljesítésről szól, akkor már rég nem jó valami. inkább arról kéne szólnia, hogy játék, szórakozás, hogy szeretlek, és elvagyunk együtt. viszont a legtöbb kapcsolatban, amit láttam, inkább megfelelésről, kényszerről szólt, kevesen tudják igazán elengedni magukat, és ugyanolyan párt találni maguknak. irigylem a homokosokat, leszbikusokat, nekik sokkal természetesebb a dolog, kevésbé vannak beidegződések beléjük nevelve, hogy mi a jó szex, mit teljesítsen a másik, hányszor, mikor. mivel ők a saját nemükkel vannak, sokkal felszabadultabbak, és sokkal megértőbbek is egymással, mint a hetero párok általában. én egyértelműen így láttam mindig
2016. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
bocs, előbbi válasz a 17-esnek ment
2016. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!