Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti meg birtok enni egymás...

Ti meg birtok enni egymás után 4-5 zsemlét?

Figyelt kérdés

persze nem magában, valamivel megkenve.

és nem is zsemle, hanem ilyen kicsit bagett féle?

az normális ha egy 16 éves lány ennyit eszik egymás után, kb 5 percenként egyet?


2014. júl. 4. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én maximum egyet birok megenni.


Az nem normális, ha valaki ennyit eszik és rövidesen el fog töle hízni.

2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, fejlődésben vagy, kell a kaja :D

Anyukám sparban vesz ilyen kisbagett szerű valamiket abból szoktam 5-6-ot enni. Jó gazdag feltéttel, meg üdítővel.


17/L

2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem,maximum kettőt szoktam enni. 18L
2014. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hat kicsit mintha sok lenne,ha csak egyszeru eletmodot elsz

bar ha sportolsz valamit akkor siman belefer

2014. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bagett az nagyobb szokott lenni. Császárzsemléből van amelyikben alig van anyag, abból talán lemenne 4. Ha napi rendszerességgel ennyit eszel, az szerintem rengeteg.
2014. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha nem tudok főtt ételt vinni ebédre munkahelyre, akkor veszek Sparban magvas zsemlét, meg valami szalámit, zöldséget hozzá. 4 zsemlénél többet nem tudok megenni, pedig 20 évesen még fejlődésben is lehetek(vagyok is szerintem, meg fizikai munkát is csinálok, és 11-kor van ebéd, ezzel kibirom 5 óráig még haza nem érek.
2014. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szóval ebből azt akartam kihozni, hogy szerintem nem kevés, bár a sima zsemle, meg a magvas zsemle közt laktatóságban van egy kis különbség. Meg kaja elött megiszok fél liter vizet minimum, meg sok folyadék egész nap
2014. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha olyanom van igen, de átlagban kettő elég.
2014. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abból a mini bagettből maximum 2-t tudok elfogyasztani 20 éves létemre. Vizes zsemléből sem tudnék többet megenni. Nagyon telítenek. Az már más kérdés, hogy nem eszem egyiket sem, mert nem fogyasztok bolti pékárút és finom lisztet.
2014. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!