Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex miert nem csinalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex miert nem csinalja nekem? Tölem meg elvarja

Figyelt kérdés
8 honapja vagyok a párommal.jol kivunk szeretjuk egymast.jo vele a szex is .de ö engem még a 8 honap egyszer sem kenyesztett orálisan de én öt igen szinte mindenap.. tegnap teljesen ki akadtam.. azt olvastam az exetol hogy ot igen rendszeresen kinyalta... ezt mondtam is neki, de nem mondott semmit csak nezett.. ááá ez valami borzalmas komolyan mit tudott az a nö ? hogy öt igen engem meg nem! de nem is mondtam még neki igy konkretan hogy "nyajjáki" mostmár ott tartok hogy kikészit ez a dolog... de szegyellem neki ezt elmondani!pedig szebbnö vagyok mint az exe... akkor tenyleg nem tudom mivan?! borotvalt vagyok... apolt vagyok ..de en ugy gondolom ezt nem is kene neki mondani termeszetesnek kene lennie... 24 éves lany vagyok(prom 40)

2016. nov. 5. 09:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
87%
Talán az a baj, hogy a szádat csak szopásra használod, ahelyett, hogy beszélnél is vele.
2016. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

#25

A lóvét.


#27

De a kérdező nem felnőtt agyilag.


#31

Az túl könnyű lenne.

2016. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ápolt vagy?Nem azért nem akarja mert esetleg undorodik a puncidtól, nem büdös ?
2016. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! megbeszéltem vele ezt a dolgot vagyis csak én beszéltem mint mindig...azt válaszolta: "nem szeret nyalni" erre én :"akkor én sem szoplakle"és ennyi volt... és azt is mondta ,hogy soha nem nyaltaki az exét.. de ki a faszt érdekel? nem tudok vele mitkezdeni... akkor nem lesz se szopás se nyalás...
2016. nov. 7. 10:17
 35/39 A kérdező kommentje:
33-as! igen ápolt vagyok borotvalt es mindennap furdok es intimtorlot is hasznalok pisi utan... :)
2016. nov. 7. 10:19
 36/39 anonim ***** válasza:
16 év kor különbség
2016. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

36"


a 16 év semmit se jelent


volt 18cal fiatalabb partnerem, és imádtam nyalni, mint ahogy most már felette a 40nek is imádok! :-P

2016. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Jaja 37-es, semmit sem jelent.... Gondolom, ha a te lányod lenne ebben, akkor is ugyan így vélekednél. A kor különbséget nem a nyalásra írtam. Csak ez szúrt először szemet nekem. De hogy a kérdésre is válaszoljak. 1. Ha jó csaj lennék, tutira nem b@ssznám el a fiatalságomat 1 fonyadt zacskóra sem. Így meg végkép nem. Hidd el 1000 fiatal(abb) srác lenne, aki kinyalna a bugyidból. Szóval: csere! 33/f
2016. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Drága, h szeretnél egy értelmes, jóképű srácot, aki meg szopit nem kap, akkor segíthetünk egymáson. :)
2016. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!