Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex miert nem csinalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex miert nem csinalja nekem? Tölem meg elvarja

Figyelt kérdés
8 honapja vagyok a párommal.jol kivunk szeretjuk egymast.jo vele a szex is .de ö engem még a 8 honap egyszer sem kenyesztett orálisan de én öt igen szinte mindenap.. tegnap teljesen ki akadtam.. azt olvastam az exetol hogy ot igen rendszeresen kinyalta... ezt mondtam is neki, de nem mondott semmit csak nezett.. ááá ez valami borzalmas komolyan mit tudott az a nö ? hogy öt igen engem meg nem! de nem is mondtam még neki igy konkretan hogy "nyajjáki" mostmár ott tartok hogy kikészit ez a dolog... de szegyellem neki ezt elmondani!pedig szebbnö vagyok mint az exe... akkor tenyleg nem tudom mivan?! borotvalt vagyok... apolt vagyok ..de en ugy gondolom ezt nem is kene neki mondani termeszetesnek kene lennie... 24 éves lany vagyok(prom 40)

2016. nov. 5. 09:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem mered?

A párod.. beszéld meg vele nyíltan. Nem vagytok már gyerekek.. Erre amúgy se tudna senki választ adni itt, hogy miért nem viszonozza, csak ő maga.

2016. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
tudom igazad van 1-eske! de szegyllem neki mondani pedig mar probaltam
2016. nov. 5. 09:43
 3/39 anonim ***** válasza:
75%
Sok minden közre játszhat hogy nem csinálja. Az hogy te szebb vagy ??? semmit nem jelent. Meg az se hogy borotvált, sőt ez még lehet rossz pont is.
2016. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

ha a párodnak tekinted, akkor beszélj vele. ha valaki szeretett nyalni, akkor vagy valami nagy trauma érhette, hogy nem akar, vagy akkor se szerette, csak valamiért megtette...

viszont a tőled elvárja dolgot mondja, vagy te érzed úgy, és teszed? mi lenne, ha te se csinálnád neki? lehet, hogy feltűnne, és akkor már a kölcsönösség alapján ő is csinálna

2016. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
54%
Ohh milyen édes kapcsolat. Szeretem az ilyeneket mikor a pénz az egyetlen ragasztó egy kapcsolatban.
2016. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat :) valszeg az lesz hogy en sem fogom neki csinalni...
2016. nov. 5. 09:47
 7/39 A kérdező kommentje:
5-os nem nem a pénz! nem valami penzes csavo...
2016. nov. 5. 09:48
 8/39 anonim ***** válasza:
40%

Igen persze... Tudom!


Ez mindig úgy szokott lenni, hogy fiatal csaj és csóró vén fasz. Persze nem is fordítva....

2016. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
azt sem mondtam hogy csóró de nem olyan pénzes mint te azt ahogy elképzeled valoszinuleg....
2016. nov. 5. 09:52
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne szégyeld már! Hisz leszopod, akkor miért nem tudod oda tartani a nunid? Vetkőzz le, 69- es pózban feküdj fölé és pucsíts! Vagy feküdj le, miután megtetted neki, tedd szét a kis lábikóid, oszt mond neki, h kicsim, most te jössz! :)
2016. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!