Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex miert nem csinalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex miert nem csinalja nekem? Tölem meg elvarja

Figyelt kérdés
8 honapja vagyok a párommal.jol kivunk szeretjuk egymast.jo vele a szex is .de ö engem még a 8 honap egyszer sem kenyesztett orálisan de én öt igen szinte mindenap.. tegnap teljesen ki akadtam.. azt olvastam az exetol hogy ot igen rendszeresen kinyalta... ezt mondtam is neki, de nem mondott semmit csak nezett.. ááá ez valami borzalmas komolyan mit tudott az a nö ? hogy öt igen engem meg nem! de nem is mondtam még neki igy konkretan hogy "nyajjáki" mostmár ott tartok hogy kikészit ez a dolog... de szegyellem neki ezt elmondani!pedig szebbnö vagyok mint az exe... akkor tenyleg nem tudom mivan?! borotvalt vagyok... apolt vagyok ..de en ugy gondolom ezt nem is kene neki mondani termeszetesnek kene lennie... 24 éves lany vagyok(prom 40)

2016. nov. 5. 09:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
22%
Igazi apakomplexusos vesztes vagy. Neked bem egy egyenrangú fél kell hanem egy apa, akire felnézel.
2016. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
21-es ezt mégegyszer:DDDDDDD
2016. nov. 5. 15:24
 23/39 anonim ***** válasza:
35%

Na,egyrészről a 21-es talarodhat a pics@ba. És aki nem azért jön ide,hogy normalis választ irjon a kiírt kérdésre. Utálom az ilyen paraszt embereket,foglalkozzal sajat magaddal!

A masik😃 Bocsi kérdező. Szerintem beszéld meg vele oszinten,az a legegyszerűbb. Mondd el neki ugy ahogy ide leírtad,ahogy gondolod. Beszélgessetek,kommunikaljatok. Ha esetleg nemet mondana,akkor kerdezd meg tole,hogy miert?! Mondja el oszinten. A masik,hogy ne beszelgessel az exevel!! Atya isten,foleg ne ilyen intim dolgokról,oke hogy ismeri,meg o is tud az intim dolgairól de könyörgöm,ezt ne vele osszad meg. Aztan ha van valami akkor irjal nekem,akar üzenetben is😊😊 es nyugi.

2016. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
63%
Milyen oldalra jártok? Az exe tudja higy ki vagy vagy nicknévvel vagytok, és csak te tudod az övét? 😊
2016. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
21%

Nekem inkább az a gáz, hogy egy 16 évvel idősebb pasival van együtt 24 évesen. Majd ő rég a nyugdíjas éveit fogja tölteni, mikor te még kő keményen szopsz a munkahelyeden.

Mit tudsz látni egy 40 éves pasasban?

2016. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
67%
23-as vagyok. Kedves 25-ös válaszoló. Közöd annyi mint a villanyszerelőnek a gázszerelőhöz. Nem ezt kerdezte a kérdező! A masik meg az,hogyha ez jo neki akkor miert ne?! Ha boldogok az a lenyeg! Ne itelkezzetek mar! Nemis ertem az embereket...foglalkozzatok a sajat dolgotokkal inkabb,mert innen kiderul hogy van meg mit fejlődni
2016. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez egy érett, felnőtt kapcsolat, akkor elengedhetetlen, hogy ilyen fontos témáról (igen, kövezzetek meg, szerintem a szex igenis fontos része egy jól működő kapcsolatnak) őszintén beszélni tudjatok.

Nem tűnik egyenrangú kapcsolatnak a tiétek, mert "szégyelled" neki elmondani, é pedig "elvárja"...ez azért árulkodó.

A másik, amit ne haragudj, hogy megjegyzek, de a felfogásod és a szóhasználatod számomra gyerekes. (24 éves vagy, de lánynak mondod magad, nem nőnek, abban méred a dolgokat, hogy ki a szebb, és oké, hogy interneten sok mindent írunk sok mindenhogy, de a valszeg, az arik vagytok és társai....fura, hogy a párod 40 éves és vevő ezekre)

28N

2016. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
23 es 25 vagyok. Vegulis most az utolsónak igazat adok😊😊
2016. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem szerelmes beléd!!
2016. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#22

Közkívánatra:

"Igazi apakomplexusos vesztes vagy. Neked bem egy egyenrangú fél kell hanem egy apa, akire felnézel."


#23

Takarodj te a pi**ba. Most us te foglalkozol mással.

2016. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!