Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az orális szex nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az orális szex nektek minőséginek számít, ha jól csinálja a párotok? Mi van, ha nem tökéletes a párotok merevedése, puhább pénisszel rendelkezik, akkor tud jó lenni az orális szex is számotokra pl heti 4 szexből 2 szer?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért szopom le a pasimat mert "minőségi kemény" farka van hanem azért mert Szeretem! Mellesleg minden alkalommal kölcsönös orál van szóval nem kell ki kötni hogy 4-ből 2-szer legyen
2016. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És természetesen egy puhább péniszt is jól lehet szopni ez nem probléma
2016. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy minőséginek számít. Ha jól csinálják, jobb lehet egy "rendes" együttléttől is. Sőt, míg ahhoz nem kell különösebb szakértelem, az orálhoz annál inkább kell érteni!
2016. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Siket Rozália ***** válasza:

Barátom (62) már néha valóban küzd azzal a gonddal, hogy nem akar merev maradni -neki- végig, de engem mindég ki tud elégíteni vele.

Ilyenkor egy cigit elszívunk és elkezdem a számmal izgatni majd 69 pózban folytatjuk és neki az jött be, hogy a fenekem nyalogatja miután így is elmentem.

Ő olyankor(popsim nyalása) szinte azonnal kő kemény lesz és elkezd lövellni.

Nem vagyok már mai pipi (60) de ez a fajta orgazmus elérés még nekem is új volt :)

De célravezetőnek tűnik a gyakorlatban!

2016. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!