Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex miert nem csinalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex miert nem csinalja nekem? Tölem meg elvarja

Figyelt kérdés
8 honapja vagyok a párommal.jol kivunk szeretjuk egymast.jo vele a szex is .de ö engem még a 8 honap egyszer sem kenyesztett orálisan de én öt igen szinte mindenap.. tegnap teljesen ki akadtam.. azt olvastam az exetol hogy ot igen rendszeresen kinyalta... ezt mondtam is neki, de nem mondott semmit csak nezett.. ááá ez valami borzalmas komolyan mit tudott az a nö ? hogy öt igen engem meg nem! de nem is mondtam még neki igy konkretan hogy "nyajjáki" mostmár ott tartok hogy kikészit ez a dolog... de szegyellem neki ezt elmondani!pedig szebbnö vagyok mint az exe... akkor tenyleg nem tudom mivan?! borotvalt vagyok... apolt vagyok ..de en ugy gondolom ezt nem is kene neki mondani termeszetesnek kene lennie... 24 éves lany vagyok(prom 40)

2016. nov. 5. 09:36
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
10 -as ::DDDDDDDDD es ha azt mondja hogy nem akkor mitcsinaljak?
2016. nov. 5. 10:00
 12/39 anonim ***** válasza:
83%

Ha ez a kapcsolat így is megfelel neked (márpedig úgy tűnik, hogy igen, ha 8 hónapja együtt vagytok), akkor nem értem a kérdést.

Ha mégsem felel meg, akkor keress olyat, aki gond nélkül megteszi.

2016. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt mondja, hogy nem, akkor öltözz fel, és gyere át hozzám! ;-) Garantáltan zsibbadásig nyalnám a puncid! :D Nem is értem, hogy nem lehet szeretni ezt egy pasi részéről?! Én rettentően imádom! :-P
2016. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keresned kell valakit aki idonkent kinyal ha otthon nem kaod meg. Sokan csinaljak akik szeretik, pl en a csajomnak. Nem is megy masohova.


Szoval vagy elmondod neki hogy ez hianyzik vagy lemondasz rola. Az nem.megoldas ha te nem csinalod.

2016. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
engem az jobban meglep, h beszélsz az exével és nem is akármilyen témákról ezek szerint. erről az a vicces dolog jut eszembe h, mondjad az exének, ha megmarad estéről a pizzája, akkor az vigye már át neked, mert megennéd a maradékot.
2016. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van. Akkor ne azután tedd szét a kis lábikóid, miután te csináltad neki, hanem szépen indítsd be, oszt úgy tedd szét neki és mond neki, h cicám, előbb te jössz, utána te is megkapod. :)

Amúgy meg ha nemet mond, lehet felvenni a nacit. Oszt megbeszélni, h neked is lennének igényeid, neked is jól esne már egy kis nyalifali.

2016. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
durva hogy ez csak 8 hónap után jut eszedbe. szerintem kérdezz rá vagy mondd neki, hogy csinálja, nyilván nem csak úgy lehet, hogy 'nyajjáki'.. mert ez gáz. nagyon gáz.
2016. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
84%
Mi az hogy elvárja? Azért nem csinálja mert egy őnző tahó pa..raszt aki kihasznál.. De te vagy a hülye hogy csinálod neki viszonzás nélkül... 22 L
2016. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat arik vagytok!!! amugy ugyan arra az oldalra járunk az exével.igen 8 honapja még nem is érdekelt annyira ez a dolog... de tegnap láttam hogy mit irt az a ribi...na attól akadtam ki !!! és igazatok van most egy darabig nem csinálom neki hátha leesik neki.megmondom "most má adok-kapok alapon játszunk".
2016. nov. 5. 12:49
 20/39 anonim ***** válasza:
87%

Minden alkalommal leszopod, de szégyelled elmondani a vágyadat? Érdekes egy kapcsolat!

Már az elején, az első néhány alkalom után közölhetted volna vele, hogy Te is igényled a nyalást! És akkor nem kellett volna elvesztegetni 8 hónapot egy önző pasira! F.

2016. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!