Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel többször együtt voltunk - szexkapcsolat jellegű dolog

és mindig azt mondta szex után hogy többet nem lesz velem együtt meg nem akar, de utána bármikor találkoztunk mindig szex lett a vége

nem értem akkor miért bunkó velem sokszor



2016. okt. 21. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert megteheti.
2016. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert maga sem tudja hogy mit akar.
2016. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Időközönként piszkos lesz az ember keze.

Mindig abba a rongyba töröljük, ami kéznél van.

2016. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én néha már azt gondoltam hogy érez valamit irántam, de ahogy beszél abból az jött le hogy nem
2016. okt. 21. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont fordítva. Akkor csináltam ezt a csajjal, amikor egyrészt nem éreztem iránta semmit, másrészt nem igazán jött be.


Mindig eldöntöttem, hogy ez volt az utolsó, hagyom az egészet a francba, de aztán könnyű volt őt hívni, ha hétvégére nem jött össze semmi, ha kellett egy kellemes éjszaka anélkül, hogy meg kellett volna hódítani a lányt (nagyon jó volt az ágyban, de nagyon nem tetszett)

2016. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem olyan gond nem volt hogy nem tetszem neki mert mindig mondta hogy csinos vagyok jol nézek ki... inkább a viselkedésem
2016. okt. 21. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy kinézet, vagy jellem vagy mi. Valami miatt nem jössz be neki, és csak arra használ, hogy mindig rendelkezésére állsz.


Hidd el, volt ilyen kapcsolatom, utáltam magam érte, mindig be akartam fejezni, de aztán valahogy mindig ott kötöttem ki, hogy...

2016. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ő tudna mással is lenni, és tudja hogy én többet érzek akkor miért szórakozik ?
2016. okt. 21. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy tudna mással lenni? Nős?
2016. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, de mindig vannak csajok akik rámásznak bulikon is, és bármelyikkel lehetne egy estét
2016. okt. 21. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!