Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 11 pasival szexeltem eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 pasival szexeltem eddigi életemben. Soknak számít?

Figyelt kérdés
24/N

2016. okt. 21. 15:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

"Nem! Nem várok én el semmit!"


Dehogynem. Azt, hogy ne kezeljenek rib*ként.


" Vállalom,hogy ennyi pasival szexeltem."


Most még igen.


" Akinek tetszik tetszik, akinek nem hát nem."


Normális értékrenddel bíró pasinak nem tetszik. Üríteni meg mindegy.


"Mostmár pedig állítsd le magad mert baromi idegesítő vagy"


Miért? Mert nem nyalok be neked csontig, higy milyen menő csaj vagy, hogy bárkinek odatartod a pi*dat? Ez tényleg idegesítő.


" Senki nem kíváncsi a hímsoviniszta picsogásodra!"


Ez egy demokratikus ország, ahol szólásszabadság van. Lesz*om mire vagy kíváncsi. Ha nem tetszik a válasz, be kérdezz.

De persze minden negatív vélemény vagy kritika autonatikusan hímsovinizmusnak és nőgyűlöletnek. számít egyes véglények szemében. Hát bem hat neg a kicsi lelkivilágod.

2016. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Ne egy szűz fiucska mondja már meg,hogy mi vagyok és mi nem vagyok!

Ri***nc vagyok és?? Nem ártok ezzel senkinek! Elvezem az eletet!

2016. okt. 22. 20:28
 43/51 anonim ***** válasza:
74%

Arra bezzeg nem tud válaszolni a nyominger, hogy a pasit mi alapján lehet komolyan venni, mitől válik komoly kapcsolatra alkalmassá, ha amúgy ba$zik össze-vissza...


Én vállalom a 35-öt (IGEN ANNYI, le mertem írni :D)

De attól még ez a múlt. Komoly kapcsolatban élek, 2 gyerekem van, és hűséges vagyok.

De igen, vállalom, 35!!!!!!! OH, YEAH ;)))))

2016. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 János Gilján ***** válasza:
43-mas: Szép munka, még rajtam is túltettél! :)
2016. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
20%

"Ne egy szűz fiucska"


De én csak hátulról vagyok az, nem úgy mint...gondolom hátulról is fel vagy avatva.


" mondja már meg,hogy mi vagyok és mi nem vagyok!

Ri***nc vagyok és??"


Én nem ezt pofázomaz eleje óta? Akkor mit vagy így felháborodva? De legalább végre elismered a nyilvánvalót. Ma nagyot léptél előre.


" Nem ártok ezzel senkinek!"


Most még nem. Aztán 15 év múlva amikor egy lelakott, hájas megkeseredett robcs leszel, máshogy gondolod majd.


" Elvezem az eletet!"


Így is leget mondani.

2016. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

"Arra bezzeg nem tud válaszolni a nyominger, hogy a pasit mi alapján lehet komolyan venni"


Miért én mondjam meg? Ezt neked kéne meghatározni.


" mitől válik komoly kapcsolatra alkalmassá, ha amúgy ba$zik össze-vissza... "


Mert ez hat a primitív ösztöneitekre. Egy kedves aranyos szökőévente egyszer dugó srác meg nem hat.


"Én vállalom a 35-öt (IGEN ANNYI, le mertem írni :D)"


Gondolom ez a kozmetikázott verzió.


"De attól még ez a múlt"


A múl attól még létezik, ha nem is veszel róla tudomást. De gondolom akkor egy volt betörőt us felvennél biztonsági őrnek, hiszen megváltozott.


" Komoly kapcsolatban élek, 2 gyerekem van,"


Legalább tudod kitől vannak?


" és hűséges vagyok."


Most még.


"De igen, vállalom, 35!!!!!! OH, YEAH ;)))))"


Mindenki büszke. Valamire. Te csak annyit tudsz felmutatni, hogy 35-én beléd törölték a farkukat. Úgy látszik egyesek szemében ez is teljesítménynek számít. Szerintem 50-ig meg se állj.

2016. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

"Most még nem. Aztán 15 év múlva amikor egy lelakott, hájas megkeseredett robcs leszel, máshogy gondolod majd. "


De jó,hogy tudod mit fogok gondolni 15 év múlva és hogy milyen leszek!

15 év múlva te már nem is fogsz élni! Annyi harag van benned! Szep lassan megemeszt majd!

Apropó! Miért problema az ha már nem szűz a hátsóm?

2016. okt. 22. 22:44
 48/51 anonim ***** válasza:

"De jó,hogy tudod mit fogok gondolni 15 év múlva és hogy milyen leszek!"


Igaz. Lehet, hogy öt évis elég.


"15 év múlva te már nem is fogsz élni!"


De.


" Annyi harag van benned!"


Nincs bennem harag. Csak kíméletlenül őszinte vagyok.


" Szep lassan megemeszt majd!"


Nem.

Téged emészt fel a sok nemi betegség.


"! Miért problema az ha már nem szűz a hátsóm?"


Nekem ugyan nem probléma. Akkor ezek szerint az is fel van avatva.

2016. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Sírok rajtad! Annyira szánalmas vagy!

Orulj neki hogyha te 15 ev mulva is ugyanilyen fess ember maradsz en meg egy tehén!

Igen fel van avatva az is. Ezt se tagadom. Szerintem ez nem szégyellnivaló.

2016. okt. 22. 23:26
 50/51 anonim ***** válasza:
62%

Bocs, már rég megálltam ;)

Azért a 10 meg pár éves kapcsolatok nem faroktörölgetésről szólt... És nyilvánvalóan tudom, kitől vannak, mivel alkalmikban NEKEM volt eszem védekezni.

Nem, nem vagyok büszke, de nem is szègyenlem. Szimpla tény, azt ennyi.

A múltat nem arra értettem, hogy meg sem történt, de aki szereti kiforgatni a dolgokat, az megtalálja a módjàt.

Kb fél év leforgása alatt gyűlt be a jó része. Előtte kapcsolat, utána kapcsolat. Kozmetikára nincs szükség, rendkívűl őszinte ember vagyok, az ilyen egysíkú, beszűkült látókörű, múlt századi mentalitású, kisebbségi komplexusos majmokat mindig is kiszúrtam, és hátat fordítottam. Ahogy nekik nem kellettem volna, úgy ők se nekem. De azért valamit le tudtam vonni az évek során:

Ezt, hogy kinek mit lehet, meg egy pasi nyugodtan b*$$zon jobbra-balra, ő attól király, és az összes nő, akinek 1nél több fa$zija volt, az r¡banc... Hát NEM azok hajtogatták soha, akiknek működött a dolog. Ez azoknak a dumája többnyire, akiknek kielégítetlen a szexuális életük. Korábbi válaszomban kitértem rá, honnan ered a dolog.

Akinek rendben van az élete ilyen téren, annak nincs szüksége mások felett ítélkezni. Azt nem érdekli, ki mikor és kivel dugott, hányan fordultak meg benne. Ezen a szexhiányos lúzerek lovagolnak, önzőségből, birtoklási vágyból kifolyólag, titokban fosva attól, hogy a SOK nagyobb eséllyel tartalmazhat olyat, aki esetleg jobb volt az ágyban, nagyobb volt a farka, stb. Rejtett önbizalomhiány másokra kivetítve (aki szeret, az nem ezt nézi, de a lúzerek képtelenek felfogni, mivel valójában magukat nem tartják $zarra sem. Elismerni nem fogja 1 se. Azaz te se.)

2016. okt. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!