Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 11 pasival szexeltem eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 pasival szexeltem eddigi életemben. Soknak számít?

Figyelt kérdés
24/N

2016. okt. 21. 15:19
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező,alapból ha valaki azon a szinten van,hogy csak ez alapján elítél,nem nézve azt,hogy amúgy milyen ember vagy,az pont annyit is ér.Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni,ráadásul az a legviccesebb,hogy ezek általában olyan pasik,akik pont falják a nőket...


#22 ez egy baromság,gyerekes általánosítás.Én pl élből elítélem a megcsalást,gerinctelenségnek tartom,de szingliként szeretem az egyéjszakás kalandokat.Tehát kapásból nem igaz rám az elméleted.

2016. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt? Mikor kezdted?

Jól esett? Egészségedre! Ez számít, nem mások véleménye!

2016. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
17 éves korom óta élek nemi életet.
2016. okt. 22. 14:42
 34/51 anonim ***** válasza:

"ha valaki azon a szinten van,hogy csak ez alapján elítél,nem nézve azt,hogy amúgy milyen ember vagy,az pont annyit is ér"


Akiben egy tucat farok megfordult, az nem lehet értékes. Egyenesen taszító.


"Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni"


Ku*vákjal se.


"ráadásul az a legviccesebb,hogy ezek általában olyan pasik,akik pont falják a nőket..."


Pontosan. Csak dugásra jók ezek a csajok. Amúgy zár-kulcs hasonlat.


" szingliként szeretem az egyéjszakás kalandokat"


Egyik szutyok megvédi a másikat.


"Tehát kapásból nem igaz rám az elméleted."


Mert alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra.


Amúgy szánalmas ez a pofátlan rib*c mentegetés amit itt levágtok.

2016. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
58%

"Mert alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra. " És ha a pasi ba$zik jobbra-balra, ami ezek szerint tök elfogadható, akkor ugyan mègis miről ismerszik meg, hogy alkalmatlan-e komoly kapcsolatra?

(A zár-kulcsról annyi, hogy aki kitalálta, és akik terjesztik, az oka annyi, hogy féltékenyek, hogy többet kell teperni egy szexért, míg egy nő bármikor kaphat, mivel nagy a pina hatalma. Ezért gyártották az ilyen hülye hasonlatokat, ami 0 valóságalappal bír.)

2016. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

34#

Bezzeg ha egy pasi szexelt volna ennyi nővel az teljesen normális! Sőt! Kevésnek számít. De ha egy nőnek volt ennyi partnere az már taszító...na elmész te a 3,14bcsába az idióta hímsoviniszta f***szságaiddal!

2016. okt. 22. 17:29
 37/51 anonim ***** válasza:

"És ha a pasi ba$zik jobbra-balra, ami ezek szerint tök elfogadható,-"


Igen, mivel nektek olyan faszi kell, aki megba**ta a fél várost és büszke rá. Mondhatnád, higy neked olyan pali kell aki 4-5 csajt dugott meg csakhogy a szemedben az ilyen erősen lúzer kategória. Akkor meg nem értem ezt a oasiknak nézte lehet dugni vergődést.


" akkor ugyan mègis miről ismerszik meg, hogy alkalmatlan-e komoly kapcsolatra? /"


Hogy nem dugtak meg 200-an.


" zár-kulcsról annyi, hogy aki kitalálta, és akik terjesztik, az oka annyi, hogy féltékenyek, hogy többet kell teperni egy szexért, míg egy nő bármikor kaphat,"


Tehát elismered, hogy egy férfi melózik a szexért, míg egy nő nem. Akkor tehát miért akadsz ki ha leriban***nak mert széttetted a lábadat?


"mivel nagy a pina hatalma."


Már aki felett. Ne becsüld túl a pics*át hatalmát.


" Ezért gyártották az ilyen hülye hasonlatokat, ami 0 valóságalappal bír.)"


Ezen mindig a rib*ok háborodnak fel a legjobban.

2016. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"Hogy nem dugtak meg 200-an. " => Értelmező kéziszótàrt lécci...

Pasira vonatkozóan kérdeztem, szóval...

2016. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

"Bezzeg ha egy pasi szexelt volna ennyi nővel az teljesen normális!"


Igen. Lásd az eggyel fenti válaszokat. Tudod teljesítmény és teljesítmény nélküliség.


" Sőt! Kevésnek számít."


Attól függ. Bem rossz teljesítmény, de soknak semmiképp sem mondható.


" De ha egy nőnek volt ennyi partnere az már taszító..."


Az hát.


' elmész te a 3,14bcsába az idióta hímsoviniszta f***szságaiddal!"


Na megint sír a rib*c hogy nem úri nőként kezelik. Ez van drága. Mi faszik se vagyunk totál hülyék. Hercegnőként bánunk azzal a nővel aki hercegnőként viselkedett nem pedig egy nemi beteg qurwaként. Azt hiszed, hogy baxol össze-vissza aztán amikor megkopik a szex piaci értéked, akkor megfürdesz, tiszta rucit húzol, zárójelbe teszed a múltat és kijelented hogy téged komolyan kell Innentől kezdve venni? Sőt udvarolni kell mert te megváltoztál? Na ne röhögtess már.

2016. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

39# Nem! Nem várok én el semmit! Vállalom,hogy ennyi pasival szexeltem. Akinek tetszik tetszik, akinek nem hát nem.

Mostmár pedig állítsd le magad mert baromi idegesítő vagy! Senki nem kíváncsi a hímsoviniszta picsogásodra!

2016. okt. 22. 18:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!