Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 11 pasival szexeltem eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 pasival szexeltem eddigi életemben. Soknak számít?

Figyelt kérdés
24/N

2016. okt. 21. 15:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mivan,ha sok? :) Ettől még lehetsz egy értelmes és normális ember,sok egyetemista lányt ismerek,akik nem épp szűzkislányok.Én 15 pasival voltam és fiatalabb vagyok nálad.Na és?Senkinek sem kell tudnia és volt komoly kapcsolatom is,megcsalás sosem történt.
2016. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ha tudnám, tartós kapcsolatra nem lennél alkalmas.


De amúgy semmi baj vele.

2016. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Én 15 nővel voltam, és pont egy idősek vagyunk. Ha én nem érzem soknak, akkor te se érezd annak. Nem kötelező bevallanod a párodnak, hogy mennyi férfivel voltál. Én se szoktam bevallani. Nem felvágásból írtam, ne pontozzatok le. Nincs ebben semmi menő. Inkább szomorú, hogy ennyi nő után sincs meg az igazi...
2016. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Ha valaki teszem azt 16 évesen veszti el, mondjuk te is.

Akkor 6 év alatt 11 pasi. Az évente 2.

Az annyira nem sok, ha átgondoljuk.

Persze soknak hangzik, ha összegyűjtöd.

De így nem.

A körülmények nem lényegtelenek...

2016. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
79%
#4: Már miért lenne garancia arra, hogy nem volt hosszú, tartós kapcsolata? Nekem ennél jóval több pasi volt meg...És volt egy 10 éves kapcsolatom, amiben az utolsó hónapig hűséges voltam, + volt egy 1 éves, a jelenlegi szintén több, mint 1 éve tart (nem ba$ztam félre se itt, se az előzőnél.)
2016. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Számomra sok lenne ennyi idős korodra. 5-6 oké, de ez sok.
2016. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sok.

Ha például 14 évesen vesztetted el akkor eleve korai volt és minden évre 1 férfi jut, egyik évben pedig 2 is volt, tehát nem volt hosszútávú kapcsolatod.

De ha tévedek és volt legalább 1 db 3-4 éves kapcsolatod akkor pedig több férfival is voltál egy évben a kapcsolatod előtt vagy után, esetleg csaltad a barátodat.

Minden szempontból sok ez 24 évesen.

2016. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
62%

Azért akarják, hogy a nő életében kevés férfival legyen szexuális kapcsolata, mert így uralkodhat a nő felett.

Nyugodtan le lehet pontozni.

2016. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

1. Ha egy évben egynél több pasija volt az borzasztó, és nem volt komoly kapcsolata.

De ha szűz lenne, és úgy nem volt komoly kapcsolata, az tiszteletre és megbecsülésre méltó, igaz?

2016. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

2. Ha a legtöbb csajt veszed alapul, sokkal több pasival voltak, csak simán letagadják...

Mellesleg férfi vagyok én is, csak őszinte, nem ábrándokat kergető.

2016. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!