Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 11 pasival szexeltem eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 pasival szexeltem eddigi életemben. Soknak számít?

Figyelt kérdés
24/N

2016. okt. 21. 15:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy én még eggyel sem (sőt, nem is szándékozom) nos ahhoz képest soknak számít.

57F

2016. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Azért akarják hogy valakinek minél kevesebb partnere legyen, mert az megcsalásra kevésbé hajlamosabb.


Az egy idióta kamu, hogy "ha valaki nem éli ki magát, akkor később lesz megcsalós"

Nem. Ha valaki elkezdi az össze-vissza kefélést, akkor azt nehéz abbahagyni.

2016. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
52%

22.

Ugyan honnan veszed ezt hogy kamu?

Nem egy olyan párkapcsolatot látni, hogy véget ér pont ezért.

Itt is sok kérdés kapcsolatos ezzel.

Életében kevéssel volt, vagy extrém esetben 1 valakivel.

Aztán utóbb még kíváncsi lesz vajon mással is ilyen, vagy jobb, vagy rosszabb?

Persze nem mindenkinél van így, de a többségnél igen.

Lehet te egy olyanban vagy, amiről szó van, de a valóságtól ennyire nem tekinthetsz el.

Aki már volt sokkal, tudja milyen mással, és azt választja, hogy jó neki az, akivel épp van, vagy volt mással jobb, vagyis lehet egy újabbal még jobb és szakít.

A szüzek és a kevés kapcsolattal rendelkezők a megbízhatatlanabbak. Nem mint ha sok teljesen megbízhat nő lenne. De az a kevés aki az, általában előbb kipróbál dolgokat, amiket szeretett volna, aztán állapodik meg, nem fordítva.

2016. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

22: Az, hogy valaki egyedül van, és szexel ezzel-azzal, nem hozza magával a megcsalást. Attól még képes szeretni, és hűséges lenni, ha kapcsolatról van szó.

Nyilván van olyan is, aki szeret ba$zni jobbra-balra kapcsolat mellett is, de ez nem a partnerek számától függ.

2016. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
16%
Ez rengeteg, ordas nagy r.ibanc vagy.
2016. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

23:

Ebben nem értünk egyet és nem is tudjuk egymást meggyőzni. Nem baj


24:

De függ a partnerek számától is. Elég ha csak rákeresel angolul a legalapvetőbb címszavakkal "effect of promiscuity in relationships" vagy hasonló módokon

2016. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
65%

24. vagyok. A 15-ös válasz is az enyém volt. Eléggé sok pasival létesítettem szexuális kapcsolatot életem során. Ha egyedül voltam, sok lehetőség volt, amit nem hagytam ki. Kapcsolatban viszont akit szeretek, azt tisztelem is, nem veszem semmibe, csak ő van, és ennyi. Sokkal többre értékelek és becsülök egy komoly kapcsolatot, mint egy laza szexet. De ha senkim nem volt, és éppen jól esett, nem érzem, hogy azzal bárkinek is ártottam...


Hogy másnál mi hogy megy, azt persze nem tudhatom....

2016. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
20%
Qurva.
2016. okt. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 János Gilján ***** válasza:
70%
11 szexuális partner? Nekem 25 volt anno. Mégis tíz éve vagyok együtt a feleségemmel és vagyok hozzá hűséges. Nekem jót tett, hogy "kitomboltam" magam. 36F
2016. okt. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg soha senkit.

Igaz,hogy nem voltak túlzottan hosszú tartós kapcsolataim. A leghosszabb 2 évig tartott.

2016. okt. 22. 07:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!