Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szemétség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemétség? Leginkább férfiak véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerkedési fázisban vagyunk. Még nem történt köztünk semmi,csak randiztunk. De csók meg ilyesmi nem. Nos nekem közben van egy szexkapcsolatom,tehát egy másik pasi akivel szexelek.
2016. okt. 10. 22:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ha még nem jöttetek össze,miért lenne szemétség?
2016. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ribi.
2016. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én az első srác helyében ha ezt megtudnám, kiba...asználak mint macskát sz...arni. Nem bírsz a s kis pi..nááddal? Ribi
2016. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Doctor Manhattan ***** válasza:
Ajjajj, teljesen megkergült a ribi-detektorom...
2016. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Még, hogy igény. Kapnál te olyat a szemed alá. Persze ha a srác dugna más csajokat, hogy fel lennél háborodva. Qrva.
2016. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
35 nem lennék felháborodva amíg nem vagyunk együtt azt csinál amit akar. Így sem tudom biztosra ,hogy nincs rajtam kívül más nője.
2016. okt. 11. 09:56
 37/37 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, őszintén nem szemétség, főleg ha elég idősek vagytok.

A szemétség az lenne, ha már kezdene kialakulni valami, csók, kézfogás és úgy éreznéd, hogy ebből több lesz és nem hagyod abba a másikat.

2016. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!