Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szemétség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemétség? Leginkább férfiak véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerkedési fázisban vagyunk. Még nem történt köztünk semmi,csak randiztunk. De csók meg ilyesmi nem. Nos nekem közben van egy szexkapcsolatom,tehát egy másik pasi akivel szexelek.
2016. okt. 10. 22:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nagy szemétség nekem összetörné vele a lelkem, elképzelve hogy amikor olyan lánnyal randizok akit kedvelek meg tetszik és szeretnék tőle többet és ő meg közben másokkal szexel hát bele gondolni is rossz
2016. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

Minek tetted fel azt a kérdést!?

Tudtad, hogy lesz ilyen meg olyan válasz is... És ugyis " leszarod ,, a másik véleményét! Ennyi erővel magaddal is megdumálhattad volna!


Szerintem most még nem gáz, (mivel valóban nem tudod ő mit is csinál) de hamarosan dönts!

2016. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%
Büdös r-ibanc vagy.
2016. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
57%
igen az!!! ilyet is csak nő csinál
2016. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen nőknek vágatnám ki a csiklóját mint Egyiptom egyes részein. infibuláció
2016. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer feltetted, kérdező. Akkor sem az érdekelt, hogy szemétség-e, amit csinálsz. Akkor azt hittem, önigazolást vártál, de mivel egyszer már megkaptad, szerintem csak trollkodsz.
2016. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
Ez puhatestűség. Hogy tudsz ennek ellenére két lábon, felegyenesedve járni?
2016. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Csak érdekel ki mit gondol. Emiatt lennék ribi? Nyílván ,ha összejövök a pasival megszakitom a másikkal a viszonyt. De addig is vannak igényeim.
2016. okt. 10. 23:07
 19/37 anonim ***** válasza:

"De addig is vannak igényeim."


És akkor mi van, ha nem dugsz néhány napig/hétig/hónapig?

2016. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Vannak Eszközök Nőknek!


Az ilyenek jönnek majd pár pasi után sírni, hogy ..

- ki vannak dobva.

- meg vannak csalva.

- kaptak egy pofont.. Stb..


A normális lányokat meg elhajigálják, mert nem elég" mit tudom én mi " ... Hiába.. A rbanc mindig is kellett... Kelendő lesz et után is! ;)


Eszközt tudsz venni, gerincet nem !

De még mindig a Te életed!

2016. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!