Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nagy szemétség lenne és szakító ok?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", akivel mar majdnem hyutt vagyunk, de még nem történt semmi sem, csak sokat beszélgettünk már interneten, meg találkoztunk háromszor, es csak csók történt. Meg bem szexeltunk , mert nincsen lehetőségünk (helyünk).


Most adódna egy tolem sokkal idősebb, érettebb nő, egyetlen alkalmi szexre, garantáltan nem többre.


Szerintetek beleférne egy szex az érettebb nővel még?


Vagy emiatt mar elhagyna a kezdődő kapcsolatokban lévő barátnőm? 22/F


2016. márc. 3. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odavagy a szexért, akkor inkább ne szédítsd azt a szegény lányt egy percig se, és inkább éld ki magad az idősebbel. Nem való neked barátnő, ha nem tudsz uralkodni a vágyaidon!
2016. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, ami nagyon fontos, hogy szűz vagyok, tehat kétszeres vagy hajt: A kíváncsiság es maga a vágy. (- ha ez változtat valakinek a véleményén)
2016. márc. 3. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha neki lenne lehetősége jó pasiva szexelni ő is ugrana rá, sőt ott is hagyna, a nők már csak ilyenek. Neked sem szabad kihagyni egy milfet, több ilyen esélyed lehet nem lesz.
2016. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont a kezdődő "barátnőm" nagyon hűséges típus, azt mondta az egyik beszélgeteskor, hogy senki mas nem kell neki, csak én. En mondtam maki bigy komoly kapcsolatot nen tudok vállalni, de o igy is akarja. Tehat ezt kell a csajrol tudni.
2016. márc. 3. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Becsüld meg a "barátnőd", mert ilyen lány nem a fán terem!!
2016. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, bennem ia kettoseg van most... Szegeny barátnőm nem erdenelne meg hogy hazudjak neki 😞 kis aranyos. De a milfet bem bírnám kihagyni, most próbálom magammal elhitetni hogy ez belefér még... De nem nagyon megy....
2016. márc. 3. 18:00
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Te megmondtad neki, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, szóval akár szexelhetsz is az idős nővel. Innentől kezdve a csaj problémája, ha gondja akad ezzel, elvégre te őszinte voltál vele.
2016. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy vagy sex vagy szevasz, ahogy olvastam nincs túl komoly kapcsolatotok szóval a sexet válaszd!
2016. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki az igazat és hagyd hogy elváljon az utatok. Rohadtul nem érdemel meg téged az a lány... mi az h "nekem nem fér bele komoly kapcsolat" ki vagy Te? Persze h ő így is melletted marad ha már egyszer érzéseket táplál irántad.... remélem szüzen rohadsz meg... a lány pedig remélem hamar túlteszi rajtad magát.


24/f

2016. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kíváncsi c ***** válasza:
100%
Hát ahhoz gratulálok, hogy egy egy olyan idősebb nővel akarod először, akit kicsit sem szeretsz, és egy egyszeri alkalom +ezért kockára tennél egy esetleges, valódi kapcsolatot. Szerintem mondj el a csajnak mindent amit gondolsz, és utána nem lesz dilemma, jó eséllyel otthagy.
2016. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!