Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy szemétség, ha belemegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség, ha belemegyek úgy, hogy tudom többet akar?

Figyelt kérdés

Tegnap egy srác feltett itt egy kérdést és magamra ismertem benne.

Nem rég bepróbálkozott egy srác, aki kapcsolatot akart velem, de elég bonyorult az életem.Nem úgy élek, mint egy normális 20 éves lány.Kemény gyerekkorom volt és úgy tűnik lelkileg most jön kirajtam ez az egész.Közben másfél éve beleszerettem egy fiúba, aki Olaszországba dolgozik és 4 havonta találkozunk, így nincs köztünk kapcsolat.Ő is szeret, de sajnos egyenlőre nagyon körülményes lenne kimennem hozzá, Ő pedig még nem tud hazajönni. Amikor ez a srác próbálkozott először nemet mondtam, de a kitartása miatt mégis adtam neki egy esélyt.De Ő nem olyan fiú, aki megértené, hogy milyen életet élek.Ő olyan életet él, amilyet egy átlagos 22 éves..bulik, haverok, szórakozás. Nekem sajnos ilyenekre sem időm, sem pénzem, se kedvem mivel más dolgokat tartok fontosnak.

3 hétig probáltam kicsit úgy látni a világot, mint ő, de hiába szerettem volna..nem illünkössze. Egyetlen közös téma a szex volt.Igaz nem feküdtem le vele, de nagyon kívántam. Tudtam, hogy egy ilyen fiúba sosem tudnék beleszeretni, így szakítottam.

Miután kimondtam, hogy vége probálkozott egy ideig, de aztán felhozta, hogy mi lenne, ha szexelnénk legalább.

Nem vagyok magamra büszke, de belementem, mert olyan téren elég jó volt vele lenni. Néha úgy látom rajta, hogy igazából ő is ezt akarja és így jó neki is, de néha mondja, hogy hiányzok neki, féltékeny másokra és sokszor keres (naponta többször, de általában olyankor is a szex a téma).

Nekem így tényleg jó. Szerintem neki is, de mégis félek, hogy ez így kihasználás, mert ő igazából tervezget velem. Ha mondom neki, hogy hagyjuk inkább akkor azt mondja, hogy neki is jó így és semmit sem érez.

Nem akarom őt kihasználni, de néha úgy érzem, hogy visszaélek azzal, hogy tetszek neki.


2015. aug. 1. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanezt élem meg...

Meguntam a buli pia szarságokat, nem érzem jol magam ilyen helyeken. Az egyetlen "buli" amit szeretek azok a szük megbizható társasági kertipartik... Több nem kell mert baromi felesleges.

Erre fel csak oylan nőkbe futok bele, akik hetente mennek ilyen lebujokba és ezzel nem tudok megbarátkozni. Ők elaltatják a lelkiismeretüket azzal, hogy "most kell élni" ami egy kamu... Most kell élni... de nem csak igy lehet élni szerintem.

Szóval ha rám hallgatsz elkerülöd, mert nem fog megváltozni. Keress valami értelmes faszit.

2015. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!