Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szemétség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemétség? Leginkább férfiak véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerkedési fázisban vagyunk. Még nem történt köztünk semmi,csak randiztunk. De csók meg ilyesmi nem. Nos nekem közben van egy szexkapcsolatom,tehát egy másik pasi akivel szexelek.
2016. okt. 10. 22:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus. A tapló suttyó alfa kúrogatja a kérdezőt, de a normális, hétköznapias srác harcoljon érte. Hát meg a jó any#tokat, "tisztelt" nők, a kisujjamnál sem értek többet.
2016. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, ha megtudnám, többet a közeledbe sem néznék.
2016. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
De nem fogja megtudni.
2016. okt. 10. 23:31
 24/37 anonim ***** válasza:

Szóval életed potenciális szerelmével a kapcsolatot azzal kezded, hogy elhallgatsz előle dolgokat?


Dugj, akivel akarsz, lányom. Viszont vállald a következményeket és a másik jogát, hogy megtudja, milyen ember vagy valójában.

2016. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

neked milyen szándékaid vannak azzal a fiúval?

nem tudom te hogy működsz, engem ha komolyan érdekel egy pasi akivel ismerkedem is, akkor nem tudnék másokkal kufircolni...csak rá koncentrálok és arra hogy megismerjük egymást minél jobban :))

téged szerintem még nem érdekel komolyan az a srác...de te ismered, te tudod hogy ő hogy áll hozzád, mennyire érdeklődik irántad, ebből leszűrheted hogy neki milyenek a szándékai, én ha azt érezném hogy komolyak, akkor abbahagynám a szexkapcsolatot...de ha azt látnám rajta hogy kb mindegy neki, csak lazán ismerkedünk és annyira nem érdeklődik, akkor viszont nem érezném szemétségnek a dolgot

25L

2016. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Na mielőtt osszátok az észt,elmondom az a másik pasi szerintem csak hülyít ,nem tudom mennyire érdeklem komolyan. Ugyanis még semmit nem közeledett felém ,ha látom rajta,hogy akar valamit,abbahagyom a viszonyt. Meg lehet nyugodni.
2016. okt. 11. 00:03
 27/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem másra nem is vagy való👎
2016. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Én eléggé szomorú lennék , ha ezt valaki közölné velem :( :D 21/f
2016. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Csak egy gátlástalan ku*va vagy. Mondhatni ma ez az átlag.

Bár szerintem kamu.

2016. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Boboooo90 válasza:
nekem egy közeli csaj ismerősöm ugyanezt csinálja, mondtam neki,hogy gáz, de azt mondta, hogy nincs együtt senkivel és vannak igényei neki is ...
2016. okt. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!