Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez elfogadható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elfogadható, vagy szemétség?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ilyen helyzetben...mondjatok véleményt légyszi. Pusztàn szexkapcsolatba belemenni baràtnőm exével? Évekkel ezelőtt voltak együtt...a baràtnőmnek màr azóta 3 éve komoly pàrja van. Mit gondoltok erröl? Illetve tegyük fel belemegyek. Elmondani vagy nem mondani a baràtnőmnek?
2016. jún. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség? Nincs már semmi köze..:d
2016. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel már ex és azóta komoly kapcsolata is volt szerintem egyáltalán nem szemétség, én belemennék, ha ugy van elmondhatod neki nem hiszem hogy zavarni fogja
2016. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz menj bele,szemétségnek nem mondanám,mert nem is az,de b,nődnek csak akkor mond el ha tuti nem haragszik meg rád a nincs mire :)
2016. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edes istenem... emberek milyen melyre tudnak sullyedni. Undorito.
2016. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat... édes istenem mennyi ostoba r***nc van manapság.
2016. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már.. ne legyetek már álszentek.. :D A nők miért ne lehetnének szexkapcsolatban? Első voltam.
2016. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es: Miről beszélsz?

Hülyeség amit írtál és elmondom, hogy miért. Ennyi erővel mivel kevés az olyan aki elsőre megtalálná az "aktuális igazit", így elég valószínű, hogy mindenki túl volt már x kapcsolaton... ezek szerint akkor mindenki aki nem találta meg elsőre a nagy őt, az teljesen megalázó, hogy olyannál próbálkozik aki már volt valakivel?

Vagy az a megalázó, hogy épp az ismerősi körön belül valakinek ő az exje? Miután 3 éves komoly kapcsolata van és nem azonnal a szakítás után repült rá, akkor ezen mi az undorító, meg megalázó, mond már el?

Ja lehet, hogy az, hogy szexkapcsolatot akar?

Tudatosan megy bele, szóval ezt akarja... így nem értem a problémádat.

2016. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!