Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható az, ha amikor szoknyában vagyok a pasim csak úgy spontán alám nyúl?

Figyelt kérdés
Zavaró nekem is, de szerintem másokat is zavar. Utána persze olyan kézzel tapogat össze mindent.
2016. ápr. 28. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Én adnék neki azonnal egy nyaklevest. A másodiknál már szakítanék vele.
2016. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
de prüd itt sok no nem hogy orulnenek
2016. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Otthon oké, de nyilvános helyen... nem bírja magát visszafogni vagy mi? Egyébként nem elfogadható.
2016. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát mennyire nyúl alád amitől már olyan lesz a keze amivel már nem lehet megfogni más dolgot? Annyira már tényleg túlzás mások előtt.


Egyébként ha ki van facsarva ahogy lehet akkor szerintem egy idő után már te fogsz könyörögni, hogy nyúljon már oda :)

2016. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Elég közönséges és paraszt a pasid, már ne haragudj!


Az hagyján, hogy úgy fogdos össze mindent, de hogy úgy nyúl alád, hogy előtte összefogdosott mindent...


És ezt te hagyod?

2016. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En nem hagynam magam
2016. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha úgy nyulkál, hogy csak szeretetből és nem szexuálisan "zaklat", akkor nem probléma, de ne úgy tegye hogy másokat megbotránkoztasson.

Én simán alácsapok a barátnőmnek, ha senki nem látja.

2016. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda ösztönember. :D Egyetértek az előzőkkel, közönséges paraszt. Kb. ilyen tipikus papucsban és trikóban, a tesco közepén ordibáló pasast vizionáltam most el, aki miközben a csaja tolja a kocsit jó nagyokat rácsap a seggére mindenki előtt.
2016. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Krisztike 95 ***** válasza:
75%
A pasik ilyenek pasi szokás.Kicsit zavar de nem túlzottan.
2016. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
100%
Hát nem éppen a tisztelet jele ...
2016. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!