Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valakinek spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek spontán futókalandja? F

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy elsőnek mikor találkoztatok a lánnyal, egyből megtörtént kölcsönös szimpátia alapján? Én hallottam pár ilyet egyik ismerősömtől. Csak arra lennék kíváncsi hogy ilyen megtörténhet!? Ha valakinek volt már ilyen, mesélhetne róla akár privátban is!


Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. ápr. 15. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nem volt még, de remélem lesz :D:D 23/F
2016. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt már, randiztunk és vonzalom volt,de másképp nem jöttünk ki. Így szex lett a vége, élvezet volt és nem kellet kínzoni egymást a hülye körökkel. 22/l
2016. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolok itt olyanra, hogy nem is randevú helyszínen jöttetek össze, hanem például a fürdőben egy idegennel... Vagy a boltos csajjal, vagy hasonlók.


Ilyen létezhet hogy egy idegennel elsőnek tekintitek meg egymást (nem randi közben), és már mondjuk fél óra múlva már döngetitek?

2016. ápr. 15. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:

En pl ugy veszitettem el a szuzessegemet 17 evesen, hogy egy balatoni kocsmaban egy 40 koruli csaj nagyon kellette magat ejszaka. Aztan megdugtam a parton.:)

De azota szerencsere gyujtottem par ilyen storyt, erdeklodo csajokkal szivesen ki is cserelem a tapasztalatokat.:)

2016. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
nem, ilyen még sohasem fordul elő senkivel az emberiség története folyamán, sajnálom:S
2016. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Balatonon egy helyen dolgoztunk páran haverok és ahol a szállásunk volt volt egy csaj aki hozzánkcsapódott. Haverom egy este kocsmázás után elvitte, később én is visszamentem a szállásra. A csaj a lármázásomra kijött, majd elkezdtünk dumálni és a másik szobában én is megdugtam. Előtte két szót nem váltottunk, utána sem
2016. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt egy pár tucat ...


41/F

2016. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem
2016. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!