Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném élvezni a spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném élvezni a spontán szexet, de nem megy mert túl szűk és gátlásos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan pasikkal tudtam szexelni, akik iránt éreztem is valamit. Egyszer történt, hogy megtetszett egy buli alkalmával egy férfi, teljesen rá voltam izgulva, annyira vonzó és szexi volt, ezért gondoltam belemegyek életem első egyéjszakás kalandjába. Kivettünk egy szobát és amint hozzámért, teljesen leblokkoltam. Száraz is voltam és szűk is, így egyáltalán nem élveztem az egészet, utána sírva mentem haza.

Most kövezzetek meg, de néha annyira irigylem azokat a lányokat akik képesek élvezni vadidegennel is a szexet.

26/N


2016. márc. 11. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigykedj!!!! Tegyél érte. Fejest ugrottál a sürübe. Fokozatosan kellett volna. (Berszélgessünk privin?)
2016. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: ami nem megy, azt miért erőlteted? Szemmel láthatóan ez nem a te stílusod, nem mindenkinek jön be a "kalandozás".
2016. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
100%

Ja, arra ősapáink is rábsztak a végén.. :D


Amúgy ha leblokkoltál, száraz voltál stb akkor mégis miért folytattad?! Dafak.. jobb kérdés: a csávó így "áh jó lesz így is!" vagy mi a retek?!

2016. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Megértem. Szeretnél te ribi lenni csak nem megy könnyen.

Beszélgessünk?

Nekem elmondhatod igazán.

Pszihológust mindenképp keress fel

Vagy beszélgess sokat az égető környékén.

2016. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Szegény fickó kivett egy szobát a semmire.

Aztán még lehet neki kellett (volna) vígasztalni a bőgőmasinát.

2016. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Hogy mit csinálj? Semmit. Ne akarj már r*ibanc lenni, legyél inkább büszke arra, hogyarra van benned tartás és nem egyik ágyból a másikba mászol. Egyre ritkább ez manapság sajnos..
2016. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én szeretem megismerni a nőt szex elött. Beszélgetni vele, simogatni, stb. Minimum szimpatikusnak kell lennie ahhoz, hogy szex is legyen. F.
2016. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ennyi erővel irigyelhetnéd a kutyákat, nyulakat, egereket, stb is, mert összefutnak, az egyik megrakja a másikat, és ez akár többször is megismétlődhet naponta a párzási időszakban. De, agyat, tudatot is szeretnél velük cserélni? Mert egyik dolog következhet a másikból.
2016. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kipróbáltad, nem jött be úgyhogy ne akarj ezen változtatni, ilyen vagy és kész! Nekem 2 évig nem volt semmi és nehezebb napjaimon én is ilyenekre gondoltam, hogy na most akkor elmegyek bulizni és összejövök egy sráccal egy éjszakára, mert ez így már nem állapot! Nem működött nekem se, annyira nem, hogy nekem azután is lelkiismeret furdalásom van, ha egy vadidegen sráccal smárolok egy buliban.

Jelenleg nem vagyok kapcsolatban, viszont találkoztam egy sráccal, aki kapcsolatot ugyancsak nem akar, viszont jól elvagyunk, eljárunk moziba, vacsizni, szimpatikus.. és nagyon jól működik így a szex, megbízható, nem kell attól félnem, hogy elkapok valamit.. stb. Ha nem szeretnél kapcsolatot, akkor neked is valami ilyesmit javaslok, szerintem tuti találsz rá jelentkezőt!! Hajrá! ;)


L/22

2016. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Igen, egyébként én is ilyesmi kapcsolatot tudnék elképzelni jobb híján, amit az utolsó válaszoló leírt.


És légyszi, légyszi kíméljenek meg az önbizalom hiányos pasik a különböző ajánlataikkal privátban...nem akarok ismerkedni és spontán szexelni senkivel a gyakorikérdésekről. :D

2016. márc. 12. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!