Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 vagyok, de nagyon gátlásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 vagyok, de nagyon gátlásos vagyok mert kicsinek találom a szerszámom, ezért párkapcsolatom se volt. Lányok mit mondanának egy ilyen fiúnak, szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az első szerintem is 1 beképzelt paraszt!!! A szerelem és a szex nem a magasságról és egyebekről szól!!!!Mi az a pici centiben?Tény hogy némileg gáz hogy nemvolt szexuális kapcsolatod 33 évesen.
2016. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1 es szánalmas vagy!!! Szerintem még élőben farkat sem láttál! Kérdező mekkora az a kicsi méret mégis? Pedig biztosan van olyan lány akinek megfelelne nem mindig a méret a lényeg.hiába mondják ezt sokan. Fontos a szex persze de a belső értékek is azok nagyon is
2016. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7-es Állítsd már le magad! ne hogy már te döntsd el,hogy mikor, hány éves korban kell kialakítani kapcsolatot! Edeiig nem volt neki, akkor nem volt, b..ni bele, szól a zene, majd lesz neki! Jó lenne,ha az ilyen nők, vagy nem is tudom mi vagy te eltűnnének a Földről, de legfőképpen az utamból.
2016. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Már megbocsássatok de senkinek nem tűnt fel, hogy még csak nem is férfinek hanem FIÚNAK szólítja magát a kérdező????


Lehet, hogy egy paraszt és beképzelt fiú vagy lány az egyes válaszoló, de ha ezzel kezdene egy randin nagyjából senki nem menne el a második találkára.

33 évesen FÉRFIAK vagyunk és sokaknak iskolás vagy óvodás gyermekei vannak.

Nem a gyakori kérdéseken írnak kérdéseket, hogy kicsi a péniszem és soha nem volt kapcsolatom se nőkkel, gátlásos vagyok és 33 éves FIÚ!...

2016. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kár volt ezt elkezdeni...bánom hogy irtam ide..
2016. febr. 6. 15:28
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Na végre valaki... Komolyan kérdezzétek meg az ismerőseiteket, kinek kellene egy tapasztalatlan 33 éves fiú? Vmiért az... És én vagyok paraszt.. Inkább nyers.
2016. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor is parasztok vagytok :D gyönyörű a stílusotok meg kell hagyni! Nemigazán értem miért kell ilyen stílusban válaszolni. Persze legyen az ember őszinte az igaz de az őszinteség és a határtalan bunkóság között azért van különbség!!
2016. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Jázi :) ***** válasza:
100%

Gondolom ha ráveszed magad az ismerkedésre, nem ezzel fogsz kezdeni: "kicsi a szerszámom meg kapcsolatom se volt még, de azért eljössz egy randira!?"

A kicsi dolgot magadban kell rendezni! Tényleg kicsi vagy csak bebeszéled? Mert hát nem 20 cm az átlag.

Azon viszont változtatnod kell,h nagyon gátlásos vagy! A nőknek imponál ha magabiztos egy férfi! Mi történhet ha elkezdesz beszélgetni egy nővel? Leharapja a szerszámot és még kisebb lesz? :D

Ettől nem kell félni, nem harapunk ;)

2016. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Jázi :), nem írtál butaságot, de én első randin megkérdezem hogy mióta van egyedül. Ha azt mondaná, hogy sose volt kapcsolata, elgondolkodnék, tuti baj van vele.
2016. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy jóképű legyél, minden más mellékes a nőknek. Ha a kapcsolatról kérdeznek, akkor pedig hazudj, nincs hozzá köze senkinek, hogy volt-e kapcsolatod vagy nem. Egyébként semmi gond azokkal, akiknek nem volt még, vagy normális kapcsolata nem volt, az az oka, hogy nem születtek jóképűnek, ahogy én sem. Bár valami kapcsolat félém már volt.
2016. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!