Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 vagyok, de nagyon gátlásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 vagyok, de nagyon gátlásos vagyok mert kicsinek találom a szerszámom, ezért párkapcsolatom se volt. Lányok mit mondanának egy ilyen fiúnak, szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 14:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Leheg,hogy az első tényleg nyersen és durván fogalmazott,de igaza van.Ha valakinek nem volt kapcsolata 33 éves koráig,ott valami nagyon nem kerek,ez nem egészséges dolog.És nem kell ez az álszent kedveskedés,ez az igazság.
2016. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Na köszönöm. nem vagyok az anyukája, hogy a lelkét ápolgassam. De írtam 2 x, egy nőt mondjanak akinek egy 33 éves férfi kell akinek nem volt kapcsolata. Nem normális dolog. nekem is 19 évesen volt először párkapcsolatom és szexuális kapcsolatom is , de 33-évesen semmi tapasztalattal régen rossz.
2016. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Akinek eddig nem volt kapcsolata, az amiatt van, mert nem jóképű, semmi másért. Személyiség, önbizalom,hagyjuk már, a nők úgy néznek az emberre, ha nem jóképű, mint egy leprásra, nem hogy engedik bebizonyítani, hogy milyen ember is valójában.
2016. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, te hogy nyitnál. Ha első randin mondja az illető, szerintem esélytelen meg komolytalan is. Utána meg nem a méret lesz a lényeg.
2016. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

A 37%-os napok óta írogatja a fa_zságait MINDENHOVA, hogy playmate alkat, meg normális nőnél alap a műmell, a hármas...

Egyértelmű, hogy nem nő hanem valami élettelen.. nem tudom miért nem vágták ki még a p*csába a moderátorok...

2016. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy mit gondoltok rólam. ;)

Lepontozhattok nem érdekel. De jelentkezzen itt már minimum egy nő, aki egy 33 éves, tapasztalatlan és gátlásos férfire vágyik.

Aki erre vágyik... Ha van ilyen akkor visszavonom az összes szavamat.

2016. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Le is pontozunk drága:D amúgy nem tudsz leszakadni a témáról mert nagyon unalmas vagy már h fújod itt a szarságaidat… nincs dolgod?? :D
2016. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bmeg, én elfogadom más véleményét. Te nem. Ki a különb? Neked nincs más dolgod? Röhögök rajtad!
2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is rajtad ne aggódj :D biztos nem fogok sírni. :D én vagyok szánalmas. Nézdd már meg h miket írtál bogaram és utána nézz magadba. De nem is foglalkozok veled mondjad csak a magadét :'D jó szórakozást!!
2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!