Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra legyen párkapcsolatom vagy legalább szexkapcsolatom az exemmel?

Figyelt kérdés

Történet röviden:

Egy évig együtt voltunk, nagyon szerettük egymást, míg egyszer egy eset miatt idegösszeroppanást szenvedett (tudtom nélkül), eltűnt mindenki elől. Egy hónap múlva felkeresett, elmondta, hogy mi van vele és sajnálja, hogy kudarcot vallott és nem foglalkozott velem, én jobbat érdemlek és szakított. Nem tudtam meggyőzni, hogy maradjon.


De azóta is keres. Személyesen és Facebookon szintén. Néha ha rosszul érzi magát még velem is alszik átölelve, mert elvileg megnyugtatom. De nem akar benne lenni a szexben. Próbáltam egy alkalommal a boxerébrn kotorászni, merev volt teljesen, de lelökte a kezem a péniszéről, mert azt mondta hiába kíván, nem vagyunk együtt, ezért nem szabad.


Hogyan szerezzem vissza? Még azt is mondta, hogy én vagyok neki az egyetlen barátja.



2015. máj. 16. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért alszotok néha együtt ha nem is jártok már és nincs semmi köztetek?

Szerintem csak kihasználja, hogy te még érzel iráta valamit

2015. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem használja ki, csak szerinte ő leszerepelt előttem teljesen és ő sem tud elengedni. De a történtek után nem akarja újrakezdeni.
2015. máj. 16. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne érd el! Keress egy jóravaló fiút, aki igazán nőként tud értékelni.
2015. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz.

1. Legközelebb a boxerében nem kézzel próbálkozol, hanem az ajkaddal. Bár szerintem ez egy kissé megalázó, hogy már csak így lehet pasit felszedni.

2. Tényleg keress egy olyan fiút, aki nem csak tunya és sajnáltatja magát, hanem képes is valamire egy kapcsolatban.

2015. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZia kérdező


Az én boxeremben nyugodtan nyúlkálhatsz, ne fogom ellökni a kezed


37F

2022. júl. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!