Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat ülök itthon és depis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ülök itthon és depis vagyok ezért nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Amióta nincs munkám egy pár hónapja, azóta szinte ki sem mozdulok itthonról. Nem érdekel semmi. Próbálkoztam már az interneten ott csak perverz idiótákkal futottam össze. Az életben is felkeltettem már fiúk figyelmét de azok a kapcsolatok se működtek. Tudom a hiba bennem van, mert nem vagyok normális életfelfogású, és visszahúzódó vagyok. Ezekkel a fiúkkal még csak komolyra se fordult a kapcsolatom, hogy szex is történt volna, pedig vágytam volna rá, de hamar otthagytak, de nem azért mert nem akartam velük lefeküdni. Az ok az volt hogy én kijelentettem hogy ha a kapcsolat jól működik én szeretnék hosszú távra tervezni. 24 éves lány
2015. máj. 11. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

1. szerezz előbb munkát , ez bármily fura tetszik a férfiaknak ha a nő dolgozik, jobban veszi ki magát a dolog

2. elsőre sose rémíts meg senkit h te sírig tartó kapcsolatra vágysz

3. valószínűleg megismernek és látják rajtad h mennyire problémás depressziós vagy és nem mindenki rajong ezért.


Szóval!

elmész és keresel munkát ----> aztán kijössz a depiből mész veszel valami csini ruhát ---> aztán eszel valami finomat ---> iszol is h nehogy kiszáradj vagy megfulladj----> aztán kedves leszel és mosolygós ---> és tátámm keresel egy férfit.

2015. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elkéne járnod a barátaiddal,mert ez nem lesz jó.És nem muszály azonnl komoly kapcsolatban gondolkodni. Lehet nyitni bármire,és ha úgy alakul úgyis komollyá válik. Ha meg nem,akkor is,most vagy fiatal.
2015. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak már lassan vénkisasszony leszek, vagy már az is vagyok. De senkit nem támadok le, csak ezt erre értem hogy nem futó kalandot akarok. Sose akaszkodtam senkire sem, hagytam szabadidőt saját magukra is.
2015. máj. 11. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajjajj szerintem csak szimplán rosszba nyúltál bele... Nehéz ismeretlenül ezt megállapítani h mi a hiba. De mondok párat... Lehetsz rossz emberismerő, naív , hiszékeny, lehetsz túl nyitott amit félreértenek és ki akarnak használni, lehetsz túl őszinte ami megriasztja őket , lehetsz túl komoly ami szintén elriasztja azt aki nem akar túl komolyat .... Lehetsz konzervatív, erkölcsös ami valakit vonzz valakit taszít ....... De ugyanakkor lehet h pont rossz batmokkal állsz le. ki akarnak használni, megjátszák magukat és amikor konolyodna elmenekülnek... Nem tudom passz vaktában találgatok , mesélj magadról inkább
2015. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kell mozdulnod és az önsajnálatot meg a hisztit befejezni drága leány!

Az emberen látják ha b**úvalbaszott és élettelen.

Amúgy meg ki vagy te, hogy ezt megtehesd valami milliomos sztár?? Nem hiszem.

Szóval ideje rámozdulni a témára és rendbeszedned magad, mert más nem fog.


Ideje elmenni fodrászhoz valami ruhát venni, remélem azért fürdeni szoktál, és ha már elburjánzott punci vidéke és hónalj vidéke akkor nem árt az is rendbehozni.

2015. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs de ez pont neked való :)

https://www.youtube.com/watch?v=ogzpXuMRjq0


nyugi rövid hallgasd végig

2015. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"elmész és keresel munkát ----> aztán kijössz a depiből mész veszel valami csini ruhát ---> aztán eszel valami finomat ---> iszol is h nehogy kiszáradj vagy megfulladj----> aztán kedves leszel és mosolygós ---> és tátámm keresel egy férfit."


Zseniális tanács. Szerinted eddig nem keresett munkát? De. De nem talált. És most nincs pénze ruhára, nincs kajára, piára, nincs oka rá hogy mosolyogjon... Mondj valami jobbat!

2015. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!