Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legmeglepőbb spontán szex? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legmeglepőbb spontán szex? L

Figyelt kérdés
Kinek mi volt a legspontánabb szexkalandja, amin a mai napig csodálkozik, hogy történhetett meg egyik pillanatról a másikra? :) Bármilyen történet jöhet :)
2016. jan. 29. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer mikor pólót próbáltam a fülkébe, barátnőm letérdelt és elkezdett szopni. Arra totál nem számítottam. :)
2016. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd asszonyom, úgy sietett.Hogy nekiszaladt a záródó lift ajtónak.

Én felsegítettem,s mivel piszkosul megütötte a kezét,lábát,fejét.Így nem is tudott lábra állni.

Ölben vittem fel a lakásába.

Ott ragadtam "véletlenül". Mikor egy kicsit észhez tért.Hálából megitatott,(meg magát is),majd elkezdte simogatni a kezemet,a vállamat,hátamat,etc

Majd a lovak közé csaptunk.:)

2016. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Mikor megb....tt a rendőr.
2016. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pláza parkoló
2016. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem úgy spontán, de az én szemszögemből legalábbis az: amikor arra ébredsz, hogy a csajod szopja a farkad. :D
2016. jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakótársam a szexpartnerem volt. Egy buliból én előbb leléptem. Mikor hazajött írt smst, hogy bejöhet-e hozzám, de nem reagáltam, mivel aludtam. Ő ezt igennek vette. Arra ébredtem, hogy csókolgat..eszméletlen vot.
2017. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Enyhén másnaposan egy konyhapadlón...

Felejthetetlen volt! ^^

19L

2017. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém amikor a középsulis szerelmem akivel 9 éve vagyunk együtt de még mindig rózsaszín ködben élünk és rajongásig imádjuk a másikat,- velünk tartott egyik évben a családi nyaralásra mikor mé gimisek voltunk és éjjel kiszöktünk a partra. Eredetileg nem szexelni, csak sétélgatni meg ücsödögni a holdfényes tengerparton...de egyszer csak megrörtént. Spontán volt, de ESZMÉLETLEN!!! :) nem csak a romantikus filmbe illő környezet miatt volt izgalmas hanem amiatt is hogy úgy éreztük akor ott hogy miénk a világ, ugyanakkor a lebukás veszély is izgalmas volt mert hiába voltunk az semmi közepén attól még megvolt a rizikó.. De tényleg olysnok voltunk mint valami hollywooody romantikus szeretkezős jelenet a parton. Elég izgi volt
2018. jan. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első találka egy mozizással végződött. A lány combjára tettem a kezem film közben. Végül film közben szépen megujjaztam.
2018. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haverom barátnője írt, hogy mikor megyek át hozzájuk. Átmentem. Azt gondoltam, hogy a haverom is ott lesz és PlayStationozünk. Nem volt, elutazott egész hétvégére… Itt kezdődtek a meglepetések.
2021. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!