Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség lenne egy csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne egy csajt azért meghívni a házibuliba, hogy piásan ágyba vihessem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal régebben, és hamar belezúgtam. Nagyon szexi, okos, jó a humora, és még van egy pár jó tulajdonsága. Komoly kapcsolatot akartam vele, normálisan közeledtem felé, randizni hívtam, de ő sokszor elég flegmán viszonyult hozzám. Rengeteget beszéltünk, de ő gyakran válasz nélkül eltűnt, vagy csak egyszavas válaszokat adott, akkor is, amikor a dolgairól kérdeztem. Ezzel nem is lenne baj, de közben folyton azt hangoztatta, hogy bír engem, és fontos vagyok neki, de a stílusából sokszor pont az ellenkezője jött le. Emiatt már ki is ábrándultam belőle párkapcsolati szempontból. Ráadásul hónapok óta nem is beszéltünk, se telefonon, se neten. Most viszont lesz pár hét múlva szülinapi bulim, és arra gondoltam, ha már úgysem kaphatom meg őt komoly kapcsolatra, akkor elhívom, hátha piásan rá lehet mászni. Mert bármennyire is ellenszenves volt sokszor, a testi vonzalom még mindig erős, és legalább lenne egy kis extra az estében. Ha olyan fontos vagyok neki, úgyis eljön a buliba.
2016. ápr. 1. 02:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A jányoknak van egy olyan különleges képességük, hogy hülyét tudnak csinálni belőlünk. Mint férfi egyetértek veled, de mint 2 lánynak a bátyja a pofád leszakítám. :)
2016. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha leitadod, és megdurrantod, úgy hogy nincs magánál, az nemi erőszak.
2016. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Hash Jar Tempo ***** válasza:
20%
Miért lenne gáz? Nyilván ha nincs benne a szexben akkor nem lesz semmi:)
2016. ápr. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire vagy képes? Te szerencsétlen.Ez nemi erőszak.
2016. ápr. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg az apját/báttyát is a buliba. Esetleg mond el a terveidet a helyi kapitányságon előre.
2016. ápr. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
ha sikerul ő is akarta......
2016. ápr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Az lenne, a csaj játéka se semmi, de nem hinném h. ezt érdemli.
2016. ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Mi az,hogy ha " leitatod" nemi erőszak!?

Ha kötellező berùgni arról tudni kellene a lánynak is.

Aki vállalja a berúgást,az vállalja a velejáró szokásokat is.

2016. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó! Miért, ha valai bepiál, annak kötelező szobára menni? Ez esetben hálaisten, hogy nem jártam sose "bulikba".


Kérdező, lányként mondom: én nem tenném. Ha ennyire nem akar veled semmit, simán behazudhatja azt hogy ő nem akarta és neked ott a baj. Sőt, ha párja a kapcsolatát is tönkre teheted. Ne a gatyáddal gondolkozz!

2016. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező nem eszméletlenre akarja itatni hanem csak spiccesre, hogy kedve legyen a csajnak. Ha jól értem. Ha így történik, abban semmi gáz nincs. Mindenki szexelt már spiccesen.. már aki szexelt egyáltalán valaha.
2016. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!