Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség lenne egy csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne egy csajt azért meghívni a házibuliba, hogy piásan ágyba vihessem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal régebben, és hamar belezúgtam. Nagyon szexi, okos, jó a humora, és még van egy pár jó tulajdonsága. Komoly kapcsolatot akartam vele, normálisan közeledtem felé, randizni hívtam, de ő sokszor elég flegmán viszonyult hozzám. Rengeteget beszéltünk, de ő gyakran válasz nélkül eltűnt, vagy csak egyszavas válaszokat adott, akkor is, amikor a dolgairól kérdeztem. Ezzel nem is lenne baj, de közben folyton azt hangoztatta, hogy bír engem, és fontos vagyok neki, de a stílusából sokszor pont az ellenkezője jött le. Emiatt már ki is ábrándultam belőle párkapcsolati szempontból. Ráadásul hónapok óta nem is beszéltünk, se telefonon, se neten. Most viszont lesz pár hét múlva szülinapi bulim, és arra gondoltam, ha már úgysem kaphatom meg őt komoly kapcsolatra, akkor elhívom, hátha piásan rá lehet mászni. Mert bármennyire is ellenszenves volt sokszor, a testi vonzalom még mindig erős, és legalább lenne egy kis extra az estében. Ha olyan fontos vagyok neki, úgyis eljön a buliba.
2016. ápr. 1. 02:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Na, akkor kivétel vagyok, mert én csak józanul...?

Miért kellene alapnak lennie, hogy aki spicces, annak kedve is van hozzá? Lehet hogy pont az ellenkezője lesz.


Lényegtelen. Ostoba, önző és szerencsétlenségre valló cselekedetnek tartom.


19/L.

2016. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

IGEN.

Osstoba.

2016. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Hüp hüp, én sem sexeltem még spiccesen, pedig már jó pár alkalmon túl vagyok.

Velem is valami gond lehet.

2016. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
En azt gondolom, ha az a any akart volna tőled valamit, akkor mar rég vagy kapcsolatban lennétek, vagy dugtatok volna. Mivel hónapok óta nincs semmi, igy, simán meg ér egy próbát. De kevés ra az esély, hogy összejön, piactól függetlenül. De azert drukkolok. ;)
2016. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert piásan megy bele nem erőszak csak így a buli hevében és a pia hatásával lehet könnyebben kapható de persze nem biztos hogy bele megy.Az én véleményem viszont az ha jó lenél nála akkor már ki alakult volna köztetek bármi hiszen a szavaidból kivéve már nem 1 x 2 x beszélgettetek.23f
2016. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
En is arra tippelek, hogy nem fog összejönni, talan el se megy.
2016. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy nyomorult vagy, meg kell hagyni... Remélem vannak a csajnak szép megtermett barátai, akik elszórakoztatnak, ha ez összejön
2016. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

A fele irigykedik, a másik fele meg csak simán gyökér... Nemi erőszak? Mi ez a baromság?!


Azért szoktak az emberek jó csajokat hívni egy házibuliba, hogy részegen megdugj@k őket... Hívd meg, persze, nincs ezzel gond. Vadul, keményen, mutasd meg neki, ki a főnök! ;)

2016. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Új szempont: én nem iszom le magam buliban sem. Egy-két italtól viszont nem mászok rá arra, aki nem jön be, viszont ha ő erőszakos, akkor hamarabb szájbavágom.

Honnan veszed, hogy le tudod itatni?


Másik szempont: volt már pasi, aki le akart itatni. Együtt ittunk: ő beborult az asztal alá, én még csak spicces voltam.


Ennél durvább sztori: volt egy nagyon jó barátom. Mint embert, nagyon szerettem. Mindent megbeszéltünk. De nem voltam szerelmes, és elvileg ő ezt elfogadta.

Aztán egy buliban le akart itatni, kaptam töle egy "koktélt", nem tudom mi volt benne. Megbíztam benne. Kidőltem pár perc alatt.

Szerencsére vannak még barátaim, akik hazavittek, és mondták, hogy fogdosott meg szobára akart vinni.

Az egy dolog, hogy ő is elvesztette a legjobb barátját, mert neki is fontos voltam. De innentől minden ismerős lány undorral nézett rá. Évekig nem volt barátnője!

De a pasik is úgy kezelték, mint egy perverzet, ha a nőjükhöz csak hozzászólt, már ugrottak, hogy elhajtsák.

Haverjai se igen lettek ez után.

2016. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem hisznek a részeg csajt megdugni erőszak dolognak, azoknak 1 kis kifejtés.


Az erőszak onnantól erőszak, hogy az egyik fél nem akarja.


Volt az az eset pár éve, hogy egy lány bliccelt a vonaton ezért a wc-ben húzta meg magát. Bement mellé egy férfi és azt mondta (rövidítek a sztorin, akit érdekel ezalapján megtalálja az interjút is), hogy vagy lefekszik vele, vagy szól a kallernek. A csaj mondta hogy nem, de végül belement.


A csaj csinált mindent önmagától, viszont nem akarta. Ezért a cselekmény nemi erőszaknak minősül. A rendőrök mondták a csajnak, hogy erőszak történt. Az elkövetőt azt hiszem őrizetbe is vették, de el kellett engedniük valami miatt.


A részeg lányok megdugása necces téma.

Ha totál KO-ra issza magát, akkor egyértelmű a szitu és erőszak.


Ha csak részeg, de nem tud önállónak felelősségteljes döntést hozni, akkor is erőszaknak számít a cselekedet és ha feljelent téged az aktus után, akkor bizony megszívtad.


Ha pedig csak kicsit spicces lesz és tényleg önszántából fekszik le veled, akkor nem követsz el erőszakot, DE ha a lány mégis úgy gondolja másnap, hogy ő ezt nem akarta. Akkor nyugodtan bemehet a kapitányságra, feljelenthet téged, a rendőrök kimennek hozzád és ha nem tudod bizonyítani, hogy nem erőszakkal történtek az események (a DNS-ed megtalálható lesz a lányban), akkor ugyan nem fog történni veled semmi, mert bizonyíték hiányában (mondjuk ha durván megsértetted a punciját, tehát erőszakos behatolásra utaló jeleket találnak) ejtik az ügyet, de a rendőrök a lánynak fognak hinni és nem lesz kellemes az a pár napod.

Amennyiben pedig tényleg kicsit durvábban csináltátok (esetleg kikötözted és megsérült a csuklója vagy nem volt elég nedves a puncija és belül sérülések keletkeztek), akkor akár meg is szívhatod jobban is a dolgot.


Valószínűleg nem jelentene fel egyébként, de megér neked ennyit? Továbbá mivel idióta vagy és a csaj is belemenne becsiccsentve, ezért úgysem védekeznétek. Ha összejön a gyerek, akkor mi lesz? Tényleg megéri ez az egész bosszúból?

2016. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!