Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 évesen szűz mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen szűz mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akinek bejöttem, találkozgatunk, randiztam is vele, szerelmes is voltam, csak aztán elmondtam neki a kritikus pillanatban (nagy baromság volt), hogy szűz vagyok és totál ledöbbent. A dologból nem lett semmi. A végén elmondtam már smároltam ami szintén hazugság volt, ezért az sikerült a végén elmondtam ez volt az első, ez hogy így átvertem azért tetszett neki. Igazából nem vagyok csúnya, és buta se, nagyon kedves. A dolog kezd zavarni, ugyanis hogy szerelmes lettem elég sok mindent kiváltott belőlem. Nem az aktustól félek hanem inkább az a baj hogy szexualitás terén gyerek vagyok, és ezt a nők érzik, a kérdésem az egy prosti segít vagy sem? Végül is valamennyi önbizalmam már van, nem tudom ronthat e a helyzeten hogy fizetek érte vagy sem?

2016. szept. 14. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gáz nincs benne.

Az kicsit gázosabb lenne, ha mindkettőtöknek az első alkalom lenne.

Én sajnos így jártam. Egyetemista voltam. Összejöttem egy lánnyal, de még mindketten szüzek voltunk. Eléggé frusztráló érzés, amikor nem tudod, hogy azért nem sikerül, mert rossz helyen keresgéled a gyönyör kapuját, vagy éppen jó helyen keresed, de olyan szűk, mintha össze lenne varrva. Néhány sikertelen alkalom után szakítottunk. Persze, ha komolyan szerettük volna egymást, akkor nyilván leküzdöttünk volna minden akadályt, de valójában csak a kíváncsiság sodort össze bennünket.


Ezután biztosra mentem. Egy bárban megismertem egy középkorú nőt. Elmesélte, hogy a fia velem egy korú, ez nekem nagyon imponált, mert egy anyuka garantáltan nem szűz már. Egyet értett velem abban, hogy közösen eltöltsünk egy éjszakát, egy ágyban. Így Ő lett az első kalandom. Nem kért pénzt, csak annyit, hogy napkelte előtt vigyem haza, és a lakhelyétől egy utcányi távolságra elköszöntünk egymástól.

Óvszer legyen nálad, ha ilyen helyzetbe belemész. Egy éjszakás kalandért senkivel ne vállalj baktérium és vírusközösséget.

2016. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ne aggódj. Rád fognak találni a 35 feletti egyedülálló nők, akik már mindenáron férjet akarnak fogni. Őket ilyen apróság nem fogja zavarni. Tapasztalatszerzésnek tökéletesek lesznek, de ha komolyra fordítanák a dolgot (házasság), abba ne ugorj fejest...
2016. szept. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lassmich Ruhe ***** válasza:

"Egy pasinál ha 12-13 évesen még szűz, már az is ultra-über gáz a nők szemében, csak ezt egyik sem fogja a szemedbe mondani."


ez pontosan így van..


a GETTÓBAN!

2016. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!