Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztaltátok már azt, hogy...

Tapasztaltátok már azt, hogy a Szűz jegyűek eléggé indulatosak? Milyen esetekben? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Férfiakra-nőkre egyaránt érvényes. Köszönöm a komoly válaszokat.

2015. júl. 14. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szűz jegyű vagyok, és bizonyos értelemben indulatos. Igazságtalanságok borítanak ki, de emberekre soha nem támadnék.
2015. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22 éve élek a szűz jegyű férjemmel, de életében talán kétszer láttam indulatosnak.
2015. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
elöttem kommentelövel egyet értek teljesen. Szüz jegyü páromat 6èv alatt talán 1x láttam indulatosnak, de akkor is csak felemelte a hangját. Végtelenül nyugodt,barátságos, kerüli a konfliktus helyzeteket.
2015. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

00:05


De jó neked!


Szerintem nem horoszkóptól függ az emberi egyéniség.Az én férjem rák jegyü,de mindennap indulatos!

2015. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
00:05-ös vagyok.. én is rák vagyok, és én is indulatos vagyok.. pedig rólunk azt írják, türelmes és nyugodt típus.. na..erről ennyit. :) a férjem meg szelíd mint a ma született bárány (szűz létére) :)
2015. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 piriiiii ***** válasza:

Eddig a szűz jegyű embereket (főként férfiakat ismerek) nem találtam indulatosnak, sőt. Semmilyen esetben nem.

Inkább visszafogottnak és türelmesnek, kedvesnek vélem őket.

2015. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én egyik családtagom szűz és eléggé indulatos, bár szerintem ez öröklött (a családban mindenki az).
2015. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
HÜLYESÉG az egész!
2015. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kittikehh00 ***** válasza:
Én is szűz jegyű vagyok, de eléggé nyugodt a természetem, szóval ez hülyeség... :D bár, ha így átgondolom emberfüggő, mert édesapám elég indulatos tud lenni sokszor, (nem bántani embereket meg ilyesmi) csak könnyen felidegesíti magát dolgokon, és olyankor szokott ideges lenni.
2015. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Párom szűz,de nem a legjobb,mert 2 éve egy vitánk se volt,pedig elég nehéz velem mások szerint.
2015. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!