Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 évesen szűz mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen szűz mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akinek bejöttem, találkozgatunk, randiztam is vele, szerelmes is voltam, csak aztán elmondtam neki a kritikus pillanatban (nagy baromság volt), hogy szűz vagyok és totál ledöbbent. A dologból nem lett semmi. A végén elmondtam már smároltam ami szintén hazugság volt, ezért az sikerült a végén elmondtam ez volt az első, ez hogy így átvertem azért tetszett neki. Igazából nem vagyok csúnya, és buta se, nagyon kedves. A dolog kezd zavarni, ugyanis hogy szerelmes lettem elég sok mindent kiváltott belőlem. Nem az aktustól félek hanem inkább az a baj hogy szexualitás terén gyerek vagyok, és ezt a nők érzik, a kérdésem az egy prosti segít vagy sem? Végül is valamennyi önbizalmam már van, nem tudom ronthat e a helyzeten hogy fizetek érte vagy sem?

2016. szept. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Feküdj le egy nővel. Az már a te döntésed hogy fizetős vagy sem. De ne hidd hogy bárki sajnálatból szánalomból le fekszik veled. 22 L
2016. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha elakarsz kapni valamit akkor hajrá .
2016. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
75%

Egy prosti nem fog szexuálisan felnőttet faragni belőled.

De tovább megyek, még egy normál partner sem.


Magaddal kell időt töltened, hogy rá gyere mégis milyen dolgok hoznak lázba mi az ami passzol a saját személyiségedhez és ezek megélésében meg a tapasztalatszerzésben lesz majd a partner a segítségedre.

2016. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

Fizess érte! Egy pasinál ha 12-13 évesen még szűz, már az is ultra-über gáz a nők szemében, csak ezt egyik sem fogja a szemedbe mondani.

Annál inkább kívánatos vagy egy nőnek, minél több nőt vittél már ágyba. Frankón. Egyik ismerősöm is ezzel csajozik, és olyan nőket szed fel, hogy kiszakad a szemem ha meglátom.

Én meg anno voltam akkora bolond, hogy elmondta annak a lánynak, akivel randizgattam, de legalább ő őszinte volt, és elmondta, hogyan is működik ez (idézem):

"Egy pasinak ha 20 éves korára nem jön össze 10-12 nő a kalandokat nem számítva, az olyan lúzer, akire nem érdemes időt vesztegetni. A nők nem tanárnénik akarnak lenni, hanem az kell nekünk, hogy egy pasi igenis tudja mi a dolga az ágyban. Oda meg rutin kell!"


Én azt mondom, hogy fizess érte, ne is egyszer, hanem igényesebb örömlánnyal 3-4 alkalmat gyakorolj. Addig rád se fognak nézni sajnos.

(Itt majd jönnek az ellentüntetések a nők részéről, de álszentség az egész, hidd el nekem!)


28/F

2016. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából házhoz mennék nem az út szélére, nem veszteném el "akárkivel". :) Nem okoz gondot fizetni érte, talán növelne az önbizalmam ha nem lenne a fejemben hogy szűz vagyok.
2016. szept. 14. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Egy dolognak örülök, kedves kommentelő, hogy a normális nők döntő többsége nem így gondolkodik :

"Egy pasinak ha 20 éves korára nem jön össze 10-12 nő a kalandokat nem számítva, az olyan lúzer, akire nem érdemes időt vesztegetni. "


Jó lehet, valaki így, de gondolom az a "nő" már több kukit fogott, mint kilincset, szóval a normális kategóriába nem hiszem, hogy beleillik. Amúgy nem tudom miért kell minden kérdést arra kihozni, hogy a nők mekkora szemetek, tényleg vicc már az egész oldal...

Ha valakivel megszeretteted magad, akkor pont le fogja szarni, hogy hány nőd volt előtte, vagy ha szeret, akkor esetleg első pár alkalommal kicsit türelmesebb lesz, utána meg úgyis belejön mindenki a dolgok menésébe, és ehhez bőven nem 12 nő kell a "kalandokat nem számítva."

2016. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok annyi idős, mint te, de én már a szerelmben sem hiszek és úgy érzem, hogy én is szűz maradok 33 éves koromra.

Szerintem nem kéne emiatt szégyenkezned, mert ahogy írtad jól nézel ki és akit komolyan érdekelsz az nem fog egy ilyen dolog miatt elhagyni..

21/L

2016. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorlásnak nem rossz valami igényesebb fizetős.
2016. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát basszus, valahol el kell kezdeni, mondjuk hamarabb nem ártott volna. Nem hiszem, hogy fizetőssel sokra mész, lehet, hogy annyira negatív élmény lesz, hogy csak na. Én a helyedben megmondanám a csajnak, mi a helyzet, ha normális, akkor akár jól is elsülhet a dolog.
2016. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem normális. :) De szerencsére már nem vagyok szerelmes. Igen a prosti rossz élményi is lehet elsőre, érzések nélkül. Annyit tudok több szűz ember próbálta de nem változott tőle sok minden.
2016. szept. 14. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!