Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz fiuk! Miert erzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz fiuk! Miert erzitek sokan, hogy a prostizas a megoldas a problematokra? Nem erzitek full cikinek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez csak a konnyebb ut, azt nem hiszem el hogy mashogy lehetetlen..

2015. júl. 20. 10:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor szűz voltam akkor sem éreztem, hogy ezen az úton kéne járnom...


Egy ismerősöm aki prostival veszítette el azt mondta azért tette, mert azt hitte utána nagyobb bátorsága lesz, felold bizonyos gátakat...


22F

2015. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 5éves kapcsolaton vagyok túl, 5éve egyedül... mingyá belewerem a fąszomat a konektorba. 27/F kulwák csak mégjobban kikészítik az embert főleg ha már az összes pénzt csak arra szánja...
2015. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
A gyk-s tapasztalataim alapján az ilyen fiúk félősek, semmi önbizalmuk nincs. Nekem az a nagyon furcsa, hogyha elmennek egy prostihoz, azt hiszik, ott nem fognak félni?
2015. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok megfordult már a fejemben ,de nem tenném meg ,mert van annyi önuralmam.

és igen azért tenném meg amit már előttem is írtak ,hogy akkor már leszek nővel és hátha attól magabiztosabb leszek.

Igen ám ,de 1 alkalom nem elég + attól nem fog jobban menni az ismerkedés ,ahogy az is ciki a későbbiekben ha kiderül ,hogy egy idegennel veszítettem el.

úgyhogy inkább próbálok edzeni ,mint önbizalom növelés és nem érdekel ,hogy szűz vagyok ,mert szerencsére itt GYk-n is azt olvastam vissza ,hogy nem nagyon zavarná egy lányt.

Szóval ha már olyan kapcsolatban vagyok egy hölggyel akkor biztos nem kell aggódnom ez miatt ,így inkább várok egy rendes lányra ,mint egy prostira.

2015. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Semmi baj a prostikkal. Ha nincs időm csajokra, akkor jöhet mind sorban... 35F
2015. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nem érezném full cikinek. Ha máshogy nem megy..azok a lányok akik tetszenek rendszerint foglaltak vagy nem érdeklem őket,lehet nekem bármim..csak a bátorság hiányzik,amit pénzért nem kapsz meg...minden másra ott a master card ;)
2015. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki. Ha te lány vagy kérdező akkor bármikor nagyom szívesen elveszíteném veled a szüzességemet. Látod nem a könnyebb utat választom. Na benne vagy?
2015. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok de prostihoz nem mennék főleg mert drága egy jó na jó bocsi a hülyülésér.Komolyan meg nekem nem az a ciki hogy prosti ha nem azt tudni hogy se nem szeret se nem kíván semmi érzelem

üdv hannibal

2015. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%

Mivel a lányoknál abszolút esélytelen vagyok, egy nagyon pici lakásban lakunk, ahova nem tudok felhozni senkit, illetve az egyetemen és a heti 2 focin kívül nem járok sehova, így esélyem sincs ismerkedni.

23 évesen úgy gondoltam, hogy ideje lenne már valamit kezdenem magammal. (tavalyig nem hogy nem dugtam, de még csak nem is csókolóztam!!)

Ezért én direkt olyan prostival vesztettem el tavaly, aki úgy hirdette magát, hogy ilyennel is foglalkozik. Nekem akkor tetszett, és azóta abszolút nem vagyok görcsös.

Havonta 1x-2x elmegyek vagy lakásos csajhoz, vagy sima utcai csajokat viszek el egy körre. Anyagilag semmivel sem megterhelőbb, mintha barátnőm lenne.

Elfogadtam, hogy normális kapcsolatom nem igazán lesz, ehhez mérten próbálom a lehető legtöbbet kihozni az életemből. :)


24F

2015. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%

Lilla_1991:


Figyelj, nem a félelem a lényeg. Vannak olyanok akinek esélytelen a barátnő, mert az és kész. Ahhoz, hogy elmében rendben legyenek, testben is rendben kell legyenek. Ha pedig átszőtték a gátlások az illetőt, nagyon nehéz ismerkedni is. Főleg sok-sok visszautasítás után.


Nálam pl nem ez a helyzet, sok barátnőm volt, de nem jutottam el velük a szexig, mert nem voltak egyszerű esetek. 4/3 szűz volt és alapból ez olyan nyomás volt rajtam is, hogy mindig véget ért valamiért a kapcsolat. Pedig volt 4 hónapos is. Szerencsétlenül jöttek ki a lapok. Az egyéjszakás kaland pedig szűzen nem mindig akkora kaland. Van olyan ismerősöm aki bár bezavarta a macit a málnásba szűzen, lány is részeg volt - ő is az... másnap kb undorodott tőle a csaj, és menekült előle. Srác bénázott is rendesen. Úgyszint másik cimborám, külföldi csajjal volt először hát fel se állt neki nagyon ciki volt. Nagynehezen részegen bevarrta végül, de ugyancsak reggel oltári ciki volt a csaj albérletében full meztelenül, kb úgy menekült el.


Másik csoporttársam pedig eléggé szorongó és neki meg nem állt fel elsőre, a csaj egy nagy ribi volt, hozzá volt szokva a jó szexhez. Viszont emiatt elsírta magát hisztérikusan, és totál lehordta szerencsétlen srácot hogy így még sohasem alázta meg senki. :D Utána még képes volt elmesélni az összes barátnőjének, és együtt röhögtek rajta. Egyik volt barátnőm is kacagva mesélte az exét hogy impotens szar, nem állt fel neki. Iszonyú gonoszok tudtok lenni nők, pont a legérzékenyebb férfibecsület pontján. Engem is kibeszéltek, kinevettek a szüzességem miatt, elpletykálták.


Szóval ilyen történetek hallatán, bennem ezek - bár jó sztorik - olyan mély lelki sebet ejtettek volna, hogy egy életre begubózok. Nagyon érzékeny vagyok a visszautasításra, nekem a szexuális dolgok rendkívül intim dolgok. Ezért bár lehetett volna több egyéjszakásom, nem vállaltam inkább. Gyáva vagyok? Lehet...


Viszont ezért gondolj bele, egy szorongó félénk gyáva srácnak akit már 25< iszonyúan megbéklyóz a szüzesség... szerinted nem jobb egy biztonságos környezet? Egy szüzesség-inkubátor... elmegy egy lakásos lányhoz, aki tényleg tetszik neki, elmondja neki hogy szűz és bánjon vele úgy. Nincs parti, nincs beb..szás, nincs megalázkodási lehetőség. Ha eldől az ágyon, max kényezteti a csaj, meglovagolja és már át is esett a tűzkeresztségen. Ha nem áll fel az sem olyan ciki, nem pofázza el az undok rúgnivaló barátnőinek, mint a fenti példában.


Összegezve, aki félénk, szorong, utálja a spontán dolgokat, leégés-megszégyenülést az genetikailag ilyen természetű. Nem tehet róla, nem változtathatod meg egycsapásra. Nekik sokkal jobb, ha egy biztonságos környezetben történik a szüzességelvétel, mint hogy egy életre megnyomorodjanak valami flegma rib--nc beszólásai miatt, amiért bénázott...


B verzió a szerelmem, kedvesem, csodás nő akiért lehozom a csillagokat. Na én már 5. éve nem találkoztam ilyen nővel, szóval kezd elhalványodni ez a reményem...

2015. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!