Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz fiuk! Miert erzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz fiuk! Miert erzitek sokan, hogy a prostizas a megoldas a problematokra? Nem erzitek full cikinek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez csak a konnyebb ut, azt nem hiszem el hogy mashogy lehetetlen..

2015. júl. 20. 10:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Ja és az ilyen szüzességbéklyó levétel után már viszont lehet apró lépésekben haladni, nyitni a nők felé. Ha már legalább egyszer fogott, érzett, látott, ízlelt egy puncit, onnantól kezdve már bele lehet vágni egyéjszakásba is. Könnyebb ismerkedni is, hiszen legalább egy gonddal kevesebb...


Nekem régen iszonyat para volt, amikor bulin már jól elvoltam a csajjal, már smaci is volt, de egyszerűen nem tudtam továbblépni, mint a filmekben: "figyi nincs kedved feljönni hozzám?" ... egyszer fel is jött egy elég jó csaj, ottaludt... de olyan szinten be voltam parázva a szüzességbéklyó miatt, hogy nem mertem kezdeményezni. Aztán aludtunk inkább, csaj is kezdett kijózanodni, én is.

Reggel ciki is volt. Ha előtte prostizok, akkor simán rámászok ezerrel a csajra, mert nem akkor csinálom először. Csak a biciklit kell belökni elsőre, utána már gurul.

2015. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

...és alapvető tézis a férfiaknál, a szüzesség az egyik legnagyobb visszatartó erő. Aki nem 20 alatt veszti el, annak államilag írnék fel egy dugásreceptet egy lakásos prostinál. Megnyomorítja az ember életét, a kapcsolatait, az önérzetét, a férfibecsületét... kb mindent. A legnagyobb sorscsapás, amikor a férfiember nem tudja beteljesíteni a genetikai programját, méghozzá azt, hogy minél többet kufircoljon minél több nővel ereje teljében :D


Szóval 20 felett menjetek prostihoz, én sok évet elcsesztem mire rájöttem erre. Sőt egyik barátnőmmel a szüzességem és a bénázás miatt szakítottunk végül. Pedig őt szerettem a legjobban... ő volt a legjobb nőm, és egyben a legkegyetlenebb is. Ilyen az élet. Ha elmegyek prostihoz 20 évesen, lett volna mögöttem tapasztalat, nem írogatnék most itt...

2015. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Ha nem is pont ez a megoldás, de legalább jól esik, meg más lehetőség NINCS!!. És nem érzem cikinek.
2015. júl. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
És ha ciki, akkor mi van? Nem kell megmondani senkinek, és kész.
2015. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%
A szűz fiúk azért szűz fiúk, mert félnek a ismerkedéstől és a csajoktól. Azt hiszik, ha elmennek fizetőshöz, megtudnak valamit a női nemről, ami egycsapásra megoldja a problémáikat. Pedig nem old meg semmit. Ugyanúgy semmit sem fognak tudni a női lélekről, a női gondolkodásról, mint addig.
2015. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy nem szűz soha nem értheti. Se a nők. Egyszerűen nem LEHET empatikusan átérezni, milyen az amikor 28 évesen szűz vagy. Ennyi. Valakinek ez már akkora "szimbolikus" problémát jelent, hogy ezért van rajta a béklyó.


Kit érdekel a női lélek ilyenkor már? Senkit. Pont leszarja egy szűz a női lélek titkait, egyszerűen csak egy pszcihológiai gátat kell benne feloldani. Pont. Nem véletlenül vitték el régen az apák a fiúkat prostihoz 18 évesen. Ez a felnőttéválás egy formája volt.


Majd szépen utána megismerheti a női lélek rejtelmeit. Legalább a szüzesség nem fogja vissza. Van sok-sok tanulnivaló még utána. Sajnos sokszor már szinte behozhatatlan 28 évesen. Én eleget ismerkedtem már a női lélek rejtelmeivel :D és most egy darabig elég is volt :D A sok pszichotikus drama queen f...ságaiktól már a falra mászok. :D Ez mindig, minden esetben előfordul és meg kell tanulni vasakarattal kezelni. Tulajdonképpen a legjobb módszer az, ha leszarod. Nem kell foglalkozni a női lélekkel, hanem kissé flegma és önző módon a saját lelkünkkel foglalkozni. Érdekes módon, sokkal jobb lesz az ilyen kapcsolat, mint az érzelmes kiszolgáló nyálas szarság. Ha egy kapcsolatban többed részt magaddal foglalkozol, akkor a nő is úgy érzi, hogy tennie kell valamit a kapcsolatért, nem egy királykisasszony, akiért a férfi lehozza a csillagokat is, és mindent megtehet mert egy rés van a lába között...

2015. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
Igen ezt a nők nem értik. Mit kezdjen egy férfi a vágyival amikor mindenhol miniszoknyák és kirakott mellek jönnek vele szemben az utcán. És ha megnézi akkor csak a rosszallást kapja nőktől. Ha meg közeledik akkor válogatott durvasággal távolítja el a nő a közeléből. Nem értik a nők mert nekik nincs prosztatájuk nem tudják hogy milyen amikor majd szétrobbansz és csak azzal érsz egy ideig óráig megkönnyebbülést hogy kifejed./ Ez a 16-25 évesekre vonatkozik./ Amikor már gondolkodni sem tudd az ember mert annyi merevedése van. Igen vannak fiúk akiket jobb lenne ha az apa már 18 évesen rendszeresen kur.ához vinné, ha nem sikerül lánnyal lefeküdni a fiúnak.
2015. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ket oka lehet annak ha nem hiszed el, hogy mashogy lehetetlen: vagy nem vagy ferfi, vagy nem vagy ronda.
2015. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó előttinek van igazsága, s Lillának is. aki félős az a prostizáson is egy fél évet feszülve, kínlódva vekeng, majd elmegy és hatalmasat csalódik, mert nem azt kapja amit várt. (Ölelést, simogatást.. törődést) Csak megfejik és "eriggy". :/


..és igen.. jól érzi aki úgy érzi hogy nem túl felemelő érzés az ha nem kell az ember még szórakozni sem, csak úgy kaphat.. és részesülhet ilyesmiben ha fizet. :/ Nekem szétverné a nem létező önbizalmamat is és nem tudnék többé mit kezdeni magammal s ezzel a tudattal. Pedig nekem is "lüktet" már egy ideje mindenem.. most 1000 fokon égek ha kimegyek az utcára és napjában kell maszturbálni.. vagy 3 naponta egy hatalmasat.. ;) :D

2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Prostival is meg lehet szívni, ha nem olyanhoz megy az ember, aki vállal ilyet. Sok csaj tényleg megdolgozik a pénzéért, tök kedvesek, aranyosak eljátsszák hogy a barátnőd fél órára.


Most komolyan, akinek soha nem volt sikere a nőknél, kis béna balf..sz bármilyen kellemes szolgáltatás jó érzés. Pont az ölelést, simogatást, kedves masszázst, beszélgetést kap a prostitól... pont azt amiért odamegy.


Persze van a fejős verzió is, de azért a sok beszámolóolvasgatás és tervezés meghozza a gyümölcsét. Már 6-7 éve figyelem a prostipiacot, és brutális választék van még a két elit oldalon is. Ott pedig ha egyszer elszúrja valaki, akkor könnyen jöhetnek a "lehetne jobb is" beszámolók. Van fent nem egy ilyen csaj. Óranézős, flegma, stb... Nem tehetik meg, hogy ilyenek legyenek, mert 100 másik fokhagymaseggű Emily Ratajkowsky testű csaj áll sorba sima pesti átlagáron.

2015. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!