Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan mondják hogy nem élük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy nem élük ki magunkat?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt én 24 vagyok párom 21 sose volt egyikünk sem más lehet ebböl még baj?:S
2015. júl. 3. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én személy szerint szinte biztos vagyok benne.
2015. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kort és nemet is irjatok légyszives
2015. júl. 3. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Hülyeség. Nem lehet, ha ügyesen trükköztök. Pl. évi egy hónap szünet. Értsd ezt úgy, hogy nyilván nem csalod meg, de egy hónapig nem beszéltek. 1 hónap, az épp elég arra, hogy kitombolja magát az ember, el legyen magában. És ezt nem csak így az első években, hanem mindig. Szerintem ez fontos. Persze későbbiekben, nem feltétlenül kell 1 hónapnak lennie. Akár most se.
2015. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 WalterWhite. ***** válasza:
57%
Amíg szerelmesek vagytok egymásba addig minden oké, aztán ha elmúlik a szerelem, akkor szoktak ilyen problémák előjönni. Nekem is volt ilyen.
2015. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hm, igazabol igen lehet ebbol meg gond, hogy ott hagyja egyik a masikat par even belul, vagy megcsaljatok egymast. minden "ilyen" kapcsoalt igy er veget amirol tudok. viszont a tietek miert ne elehetne ellenpelda?

baratnomek 10 ev utan mentek szet most 25 eves mindketto es egy ember volt egesz eletukben.. 23N

2015. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok ijesztgetni senkit, de az ilyen párok gyakran járnak úgy, hogy valamelyikük (ha nem mindkettejük) egy idő után mással is ki akarja próbálni, főleg, ha szexelni is egymással szexeltetek először. Nem törvényszerű, hogy így végződik majd, de sajnos nagy a valószínűsége.
2015. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen. Volt szerencsém megtapasztalni....


És sok olyan csajjal is voltak futókalandjaim, akik 30-40 évesen jöttek erre rá az ágyamban.

2015. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a leggyakrabban akkor fordulhat elő, ha tinédzserként jöttek össze a felek. Ekkor még nincs kiforrott személyiség, a kapcsolatok alapja többnyire egy közös érdeklődési kör (pl. zene). Maguk sem tudják, hogy mit akarnak, de még azt sem, hogy milyenek valójában, csak egy torzított (ezt így nevezik, nem negatívum!!!) képük van önmagukról. Aztán pár év múlva rájönnek, hogy teljesen mások, nem illenek egymáshoz. EKkor jön a szakítás így vagy úgy. Ha valaki mondjuk 21 évesen jön össze az első párjával (mint mondjuk én :P), akkor már mindkét fél tudja, hogy mire vágyik, legalábbis jobban, mint azelőtt.


Ha szeretitek egymást (és nem csak azért, mert mindketten Metallica fanok vagytok), akkor bizony kompromisszumot kell kötni, még akkor is, ha legszívesebben a fél világot megdugnád.


Ha ki szeretnétek élni magatokat, akkor vagy mindkettőtöknek megfelelően nyitottnak kell lennie egy kis szünetre, vagy pedig jobbra az egyik, balra a másik.


Szerintem.


23/F

2015. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig nincs olyan, hogy valaki az elsővel éli le az életét.
2015. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Pedig nincs olyan, hogy valaki az elsővel éli le az életét."


Hogyne lenne. Nézd meg mi volt a XIX. században. Kirendeltek melléd valakit, ahhoz mentél hozzá, és azzal élted le az életed.

2015. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!