Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan mondják hogy nem élük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy nem élük ki magunkat?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt én 24 vagyok párom 21 sose volt egyikünk sem más lehet ebböl még baj?:S
2015. júl. 3. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És Szerinted mindenki happy volt?

Akkor is ugyanúgy mentek a szeretőkhöz járások és a félrekefélések.

2015. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Nem ezt mondtam, egyébként biztos volt olyan, aki nem csalta meg a házastársát. Te viszont kijelentetted, hogy olyan nincs, hogy valaki az elsővel éli le az életét.

2015. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bizony nincs. Velünk született vágy, higy több emberrel létesítsünk szexualitás kapcsolatot. Ilyen szinten nem lehet megerőszakolni a természet erőit. Régen már 16 évesen is hátasodhattak. Ez pedig a felfedezések kora. Egy 16 éves gyerek pedig még nincs lelkileg olyan szinten, hogy egy életre elköteleződjön. Keget, hogy hivatalosan az elsővel élték ke az életüket, de tuti volt némi eltévelyedés.
2015. júl. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!