Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti szűz férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti szűz férfiak hogyhogy ilyen sokan vannak?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt. Prostihoz nem mentek, mert az nem olyan, csajoknál nem próbálkoztok, mert úgyse megy. Mi az oka ennek? és ne gyertek azzal hogy rondák vagytok, kicsi a péniszetek stb... Nekem az ismeretségi körömben még a 160 cm magas bicegő szemüveges férfinek is van már barátnője.
2015. júl. 17. 12:11
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

minek kell ezt a dumat?

Ha a helyukben lennel meg tudnad min mennek keresztul es milyen rossz nekik.

Tudom mert 22 eves koromig en is szuz voltam.

mellesleg kar tagadni a legtobb csaj a herceget varja feher lovon.

es akar hiszed akar nem van koztuk olyan aki nem csunya.

2015. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok szűz fiúval beszélgettem itt is, és mind azt mondta magáról hogy ronda. Holott nem is volt az, és nem értem hogy miért nem hiszik el.
2015. júl. 17. 12:19
 3/27 anonim ***** válasza:
27%

azért mert nem hajlandóak leadni az alapelvárásaikból :D

Nekem is 18 évesen sikerült találni egy olyan lányt aki szintén nyitott felém mint én felé 5 évig együtt is voltunk, ennek 2 éve vége azóta szintén nincs másik barátnőm mivel nem sikerült újra olyat találni, egyszer megadtam az esélyt egy számomra nem tetsző ellenben nagyon kedves, normális lánynak, de kb. felsem állt rá, megmondtam neki ne haragudj, de ez nem fog menni és ennyi :) 25/F

2015. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek miatt vagyok még mindig szűz. Nem is volt barátnőm.


170 cm magas

14 cm

4 cm vastag


Engem leginkább a magasságom zavar, de most már 4-5 éve a péniszem is.


Az a baj már annyira gátlásos vagyok, hogy prostihoz se merek elmenni ezek miatt.



28/F

2015. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#4

A 14 cm az egy teljesen átlagos méret azzal semmi gond nincs. Sőt a magasságoddal sem. Én 175 vagyok, és volt már párom aki csak 171 volt.

2015. júl. 17. 12:37
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
mert aztán manapság olyan könnyű csajt szerezni amikor listát írnak hogy milyen legyen egy pasi! anyám te hol élsz?
2015. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pasik legjobb 10% több nővel kavar, a legrosszabb 10-20% meg senkivel se tud.

A lányoknál csak a legcsúnyább 1-2% nem tud magának pasit találni. Még a 120kilós lányoknak is szívesen elveszik a szüzességét a BBW fanok.

2015. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
még a kövér ronda nőket is tömi valaki ellentétben te hol látsz kövér ronda nőcsábászt?
2015. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két bajom van hogy rohadtul félénk vagyok!:D

Amúgy lett volna már jó pár nőm...

A másik hogy annyira nincs "szövegem".

Ha egyszerűen nem tudok valakivel miről beszélni akkor nem megy akár hogy akarok valami témát felhozni és és ha nem tudok hozzászólni egy témához akkor nem tudok :D

És ezek annyira a kínosak szoktak lenni.

Pedig ahogy másoknál tapasztaltam sokat számít egy nőnél hogy mennyire tudod lökni a szöveget lehet sánta vagy kicsit kövér, lehet hogy a nőknél ez ne tudatosul.

2015. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is körülbelül az van, mint a 4-es( 171 cm; 15/4cm) és 9-es válaszolónál. Mindezeken felül még csóró is vagyok, nincs rendes, állandó munkám, így meg hogy merjen odamenni bárki is.
2015. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!