Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti szűz férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti szűz férfiak hogyhogy ilyen sokan vannak?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt. Prostihoz nem mentek, mert az nem olyan, csajoknál nem próbálkoztok, mert úgyse megy. Mi az oka ennek? és ne gyertek azzal hogy rondák vagytok, kicsi a péniszetek stb... Nekem az ismeretségi körömben még a 160 cm magas bicegő szemüveges férfinek is van már barátnője.
2015. júl. 17. 12:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Még ha azt mondanátok hogy 160 cm magasak vagytok oké, de a 171 mi a gond?
2015. júl. 17. 13:34
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 175 vagyok, de ez is alacsonynak számít, a legtöbb lánynál 180cm+ az alap. Persze ettől volt még barátnőm, de akkor is hátrány.
2015. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
sohasem szenvedtem hátrányt az alacsonyságom miatt, 173cm vagyok előző barátnőm 177cm volt előtte pedig 181cm sőt néha a magas sarkút is felvették mellém :D aki nem az előítéletekkel foglalkozik nem adódódhat belőle ilyen problémája, a pénisz méreted meg a világ legbutább kifogása mikor fogja azt látni ? Majd akkor amikor már eléd habarodott a 14cm pedig egyáltalán nem annyira kicsi, hogy amiatt problémád legyen :d
2015. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Rám se néznek a nők,levegőnek néznek általában...

Bár még nem vagyok 25 felett,de már nem sok hiányzik hozzá...

Szóba sem állnak velem,mivel nem születtem jóképűnek.Így aztán a sok visszautasítás,megalázás,kinevetés után minek próbálkozzak tovább,mi értelme?hogy még jobban porig alázzanak?Hát kösz nem,így is elég szarul érzem magam,nincs szükségem még több megalázásra...

Nem vagyok csúnya sem,átlagos kinézet megvan,adok is magamra,de emberszámba sem vesznek a nők... :/

Barátnőm nem volt soha,nem is lesz.Tudom mert ahhoz helyesnek kellett volna születnem,ami sajnos nem így lett,így meg esélyem sincsen egyetlen nőnél sem...

24/F(szűz)

2015. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szánalmasak vagytok.. istenem, azt se tudjátok mit beszéltek.

Nekem van egy 150!!! cm-es haverom, a 2. komoly barátnőjével van épp, előtte, közötte meg volt jópár rövidebb kapcsolata is.

Hatalmas ordenáré baromság, hogy egy pasinak pénz, magasság, nagy fsz, meg ilyenek kellenek ahhoz h nője legyen.


A baj a fejekben és a hozzáállásban van, ezek a testi dolgok csak a szerintetek gátló tényezők.


25 éves koromig én is szűz voltam, a komplexusaim meg a gátlásaim miatt, csak azokat kell levetkőzni!

2015. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget próbálkozom lányoknál, de soha egynek sem kellettem. Nem komplexusok, vagy félénkség miatt, hiszen egyik sincs, csupán azért, mert alacsony vagyok és ocsmány. Ezért vagyok még 28 évesen is szűz. Aki úgy néz ki, mint én, az csinálhat bármit, soha nem jöhet össze neki egy barátnő. Ez tény!
2015. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Fiúk ugye ezt ti sem hiszitek el amit leírtok???Ezek üres szavak, amivel elijesztitek a lányokat. Nem minden nő hajt a szépfiúkra, akik gazdagok, és nagy a .......Nekem vannak olyan ismijeim, akikről soha de soha nem mondták volna meg hogy valaha lesz valakijük, és totál boldog kapcsolatban élnek. Egy pici önbizalmatok, meg hitetek legyen már.
2015. júl. 17. 16:51
 18/27 anonim ***** válasza:
a ti szővegeitek meg mind hazugságok amit itt írtok hogy mi kell egy nőnek
2015. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket az írásokat, hogy ó van egy 160cm-es haverom, aki ilyen-meg olyan jó nőket dönget.. hagyjuk.

170cm vagyok, több nő szerint is alacsony, és magyar átlag szerint is (177cm). A péniszem is kicsi 12cm és 3,5cm vékony, erre is kaptam már megjegyzéseket nőktől,hogy nem az igazi, a nagyobb az jobb. Szerencsére szűz már nem vagyok, de tartós kapcsolatra esélytelen, ilyen apró kis dolgok miatt. Alacsony, ronda és kisfarkú, a legalját mindenből, ami egy férfit selejtté tesz a nők szemében..

A másik, amikor gmiuszok azt tanácsolják,hogy próbálkozz alacsony lányoknál..Szerinted kiknél szoktunk próbálkozni???. Az utcán sétálgatva a 155cm-es törpillák mellett is 180-190cm-es adoniszokat látok. Vajon miért is? Ja mert nem számít nekik a magasság persze, csak alacsony ne legyen a férfi..

Qvához meg biztos nem járok, mivel fölösleges pénzkidobás, illetve gumi mellett sem szeretnék valami bajt összeszedni. 27/f

2015. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
84%

Hazudnék, ha azt mondanám teljesen érdektelen vagyok. Alkalmanként bejövők csajoknak, ráadásul egészen jóknak. Habár nehéz szabadulnom a gondolattól, hogy csupán valami gonosz tréfa része, ha megközelítenek. Bár ez csak kétely, nem mentális gát.

Viszont én nem szoktam odamenni lányokhoz. Olyanokkal szeretek foglalkozni, akiket érdeklek. Nem vagyok olyanfajta ember, aki képes magát eladni, túl szélsőséges első benyomást teszek ehhez. Vagy egyből tetszem, vagy hosszú idő után látnak meg bennem valamit. 15 percet nem tudok kölcsönkérni senkitől.

Akik odajöttek azokkal, azért nem jött össze, mert furcsának találnak, mindenki furcsának talál, senki se különlegesnek. Az emberekkel mély kapcsolatom amúgy sincs, max. egy ivós éjszaka arca vagyok; senki barátja se vagyok, mindenki ismerőse. Azt meg már unom, hogy mindig én vigyázok a táskákra.

Szeretnék egyszer találni egy olyat, akihez odamehetek. Félek az elutasítástól, habár abban élek folyamatosan, de egy olyan elutasítását meg nem merném kockáztatni, aki szót ért velem. Inkább élnék/élek egy lehetőségektől mentes világban, minthogy a reménnyel vigasztaljam magam.

Félek attól is, hogy csak az marad nekem, akit csak hálából tudok szeretni; mert értékelni az tudom, ha adnak. Az ember másként méri, ha híján az adott dolognak. Tudom, hogy elég távolságtartó ez így írásban. Viszont én teljesen másként képzelem el magam. Én a sülve-főve együttlevés híve vagyok, ami kb. egy 12 éves értelmi szintjének megfelelő ábránd, egy 25+-os szexuális fantáziájával.

A dolog realitása, hogy senki se keres olyat, mint én. Ezt elfogadom és utálom. De nem fogom más szerepét eljátszani dugásért.

2015. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!