Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti szűz férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti szűz férfiak hogyhogy ilyen sokan vannak?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt. Prostihoz nem mentek, mert az nem olyan, csajoknál nem próbálkoztok, mert úgyse megy. Mi az oka ennek? és ne gyertek azzal hogy rondák vagytok, kicsi a péniszetek stb... Nekem az ismeretségi körömben még a 160 cm magas bicegő szemüveges férfinek is van már barátnője.
2015. júl. 17. 12:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ma 18:00 így van! ezt én is tapasztalom meg nem azért nincs barátnőd mert alacsony vagy! aha mivel is koptattok le kedves hölgyeim? bocsika de nekem olyan pasi kell aki nálam magasabb mert az a ffias! szembe köpitek saját magatok! persze ha alfahím lennék meg kő gazdag nem kötnétek bele semmibe se......
2015. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: nem vagyok szűz, és az elmúlt 10 évet egy pár hosszú kapcsolatban töltöttem, sőt rondának sem tartom magam, nem vagyok jóképű, inkább átlagos, viszont magas sportos alkatom van. Mindezt azért írom, hogy ne gondold ami utána jön az a szokásos rinyálós, nőgyűlölő dolog.


Nem olyan régen vagyok szingli, és kicsit megdöbbent, hogy mennyire nem lehet ismerkedni. Ha társkeresőn írok nőknek, akkor 10-ből 9.9 nem válaszol, mivel az iskolás korból én is és a célcsoportod is kinőtt, így marad a munkahely (kevesen ismerkednek, túl sok az eszkimó), baráti társaságok (már mindenki ismer ezer éve, nem potenciális pasiként tekintenek rám) stb...


Komolyan nem tudom ha most lennék 25 éves szűz fiú, hol veszíteném el, főleg a társkeresőkön lepnek meg a fél-egy éve regisztrált hölgyek, több száz kapott levéllel a hátuk mögött, és úgy tűnik még ennyiből sem sikerült valakit találniuk.


Szóval sokáig azt hittem, hogy a sok 25 éven felüli szűz, csak rinyál, de nem tesz semmit, mostanában kezdek kételkedni, hogy mit is kellene tenni, mert mintha valami nagyon nem a jó irányba változott volna, mióta utoljára párt kerestem.

2015. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Azért vagyok szűz mert a szexhez kell egy nő beleegyezése is. Amit sosem fogok megkapni. Prostikhoz nagyon szeretnék eljárni, csak nem merek.

26F

2015. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező látszik hogy nő vagy és f**god sincsen erről.


Kérdésedre válaszolván: minden nőnek a pénz kell és én meg örülök ha nem halok éhen. (Ezért fogy a magyar is részben).

Adossag van nem tudsz megelni (inkabb tulelni?) akkor hogy a francba elegitsem ki nö igenyeit ha a magamet sem tudom?


height 173 cm

méret: 17 cm

age: 28 év

2015. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én főleg a félénkségem miatt vagyok ebben a helyzetben, meg amiatt is, ahogyan a társkereső oldalakon viselkednek a lányok, nők. Más lehetőség híján ugyanis itt próbálkoztam nagyon sokáig. A koromat már inkább le sem írom. Nekem sincsen normális munkám, így pénzem is alig van. Prostituálthoz meg nem merek menni, pont a tulajdonságom miatt.
2015. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Magasság : 170

Méret : 14 cm

28 éves

2015. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja mer a protinal fel ora 5000-15000 HUnFt. nincs penez erre es "normalis" baratnönek sem tudja kielegitei az igenyeit. Ja es + nincs tapasztalata (szüz [nem csillagjegy]) es 30 eves. Mikor fogom azt megtanulni amit mas 16-25 között? Soha? Menjek k**vahoz azzal sem leszek elörebb. Kesz ennyi volt nemsokara veget vetek neki...
2015. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!