Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz fiuk! Miert erzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz fiuk! Miert erzitek sokan, hogy a prostizas a megoldas a problematokra? Nem erzitek full cikinek?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez csak a konnyebb ut, azt nem hiszem el hogy mashogy lehetetlen..

2015. júl. 20. 10:22
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Szerintem azért megy valaki prostihoz, mert nem akar leégni az első lánnyal, legyen az kaland vagy barátnő. Naés persze tudni akarja hogy minden rendben működik.De az is oda vezethet hogy nem tud ismerkedni/barátkozni a lányokkal. Fiatalabb koromban én is ilyen voltam, párszor leráztak, utána pedig már féltem az elutasitástol.


23/F

2015. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert el kell dönteni hogy elég-e a jobb kéz, bal kéz variáció felváltva vagy sem.. Sokaknál nem. :D
2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Mert az. Szuz az, aki meg nem dugott. Aki dug, onnantol mar nem szuz.

Ha a problema az, hogy szuz, akkor problema megoldva.

2015. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket sohasem értettem, mert oké hogy mondjuk cikinek érzik, de mi a szent szart csináljanak vele, ha ők olyan gyámoltalanok, rossz képűek akik nem kellenek egy nőnek se? :D
2016. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!