Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy lógós mellű lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy lógós mellű lányok, ti elégedettek vagytok velük? Vagy esetleg gátlásosak vagytok miattuk?

Figyelt kérdés
Férfiaknak nem válaszolok!

2016. szept. 4. 13:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, lógós mellű lányoknak szól a kérdés... :D
2017. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
93%
80 G kosaras melleim vannak. Ekkora mellnek már van egy természetes lógása. Túlzottan nem lógnak. De gatolnak sok mindenben. Gatlasos nem vagyok és szeretem is őket.
2017. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
81%
80/D imádom mert melltartóban olyanok mint a szilikon cicik, vékony vagyok. Viszont mióta gyermekem született jobban lógnak, nagyon gátlásos vagyok miattuk ha le kell vetkőzni, főleg hogy hamarosan újra a párkeresés mezejére lépek. Fel szeretném varratni őket, már ha egyáltalán meg tudják oldani szilikon betét nélkül (a tartás miatt) mert azt nem vállalnám. Attól is félek hogy a műtét után kisebbek lesznek azt sem akarom mert amúgy nagyon tetszenek csak sajnos kizárólag melltartóban :( 33/N
2018. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, elírtam, 75/D
2018. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

Volt egy barátnőm azaz exem.... nagy volt neki és lógtak, de ez ő, olyan amilyen, ha valaki szeret v kit, elfogadja öt olyannak amilyen, ő így szép. Mint pl... jóban -rosszban együtt.

Teljesen mindegy mi a gátlás benne attól meg ő marad....így szeretem öt...:) de sajnos vége..:(:(

Bár vannak férfiak kik elítélik ezt...

2018. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
74%
Út voltam...Nem kell kép férfi v....
2018. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen már nagyobb volt a többiektől, most meg bőven átlag feletti, picit lógnak csak. Engem sokáig zavart, mert van rajta striha, e a párom nagyon szereti!

Küldhetsz képet 23N

2018. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is lógtak, most hogy már megtehettem megcsináltattam, és azóta jobban is érzem magam, több lett az önbizalmam. Nem kérek privátot senkitől, a kedves kérdező ha megmutatja tudok esetleg tanácsot adni.
2018. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Engem kicsit zavarnak.

jöhet a kép 25/N

2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

D-s mellem van, log mint az allat, a mellbimboudvar is nagy. Tavasszal vagy nyaron megmuttetem. Johet a kep.

24L

2018. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!