Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem vagytok senkivel sem elégedettek?

Figyelt kérdés
hiába vagyok kedves az emberekkel,bókolok a fiúknak,ajándèkot veszek annak akibe szerelmes vagyok,de csak elutasítanak..miért?
2016. máj. 5. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
légy vadmacska.
2016. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek elutasítom az általánosításod!


Amúgy meg elég sok dolog lehet ami miatt visszautasítanak, szóval ez így nem elég infó egy megfelelő válaszra.

2016. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Te bókolsz? Te veszel ajándékot? És cserébe meg sem locsolják a méhed? :(
2016. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg általánosítás. Nekem pl. tetszik, amikor a barátnőm ismer már annyira, hogy tudja, mikor leszek kajás és meglep vele.
2016. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nevetséges általánosítás. Egyébként amit csinálsz az inkább sértő ha még nem ismerjük eléggé egymást. A férfi dolga ezeket tenni. A "becsületünket" könnyű megsérteni azután már hozhatod magadnak az ásót.

Egész pontosan nem tudom milyen szituációkról van szó, de ez így nem helyes.

2016. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ha nekem tetszik valaki akkor nem várom el,hogy ő adjon nekem vmit,mert nem tudja hogy nekem bejön.
2016. máj. 6. 00:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom te is a felső tízezerre vadászol, minden lány azokra panaszkodik, tudom mert sok lány panaszkodott nekem életem során, és mind olyan palikat akart akikért rengeteg lány odavan azaz felső tízezer mer több nincs ilyenböl az országba...
2016. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem olyanok voltak...persze voltak köztük 1-2,de a legtöbb önbizalomhiányosat választottam,mert gondoltam jól esne nekik ha ,,boldogítják" őket.de tévedtem...
2016. máj. 6. 01:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően a visszafogottabb, kedves lányok jönnek be, de természetesen külsőre is meg kell üssön valami minimális mércét. Az egyik, hogy ne legyen elhízott, ha csak picit teltebb, az még nem vészes. Itt lehet bunkózni most, de valljuk be, a természet így akarta, hogy mi azt is nézzük valamennyire. Ha ez megvan, onnantól kezdve nincs elvárás. Arcot illetően nekem sajátos kificamodott ízlésem van. Vannak az átlag aranyos arcú lányok, akik sok férfinak tetszenek és olyanok is, akik szerintem szintén aranyosak, mások szerint meg szó szerint csúnyák. Nehéz megmondani ennyiből, hogy veled mi a baj, és mindenki másra éhezik.


A másik dolog meg az, hogy miért szeretsz olyan embert, aki nem érzi irántad ezt viszont? Ezt sosem fogom megérteni. Azt gondolod sokáig, hogy ő szeretne téged, csak éppen nem fogta a jelet, vagy nem fedezett fel még? Mivel többes számban írtál, ezért tényleg nem tudok mire gondolni. Valami személyleírást adhatnál a külsőre vonatkozóan is.

2016. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit hozzátennék, hogy én is erősen önbizalom hiányos vagyok, és pont ezért utasítottam el sok lányt az életemben, mert nem akartam, hogy osztozzanak az elviselhetetlen természetemen. Van ilyen is, nem mindig azért tesszük, mert a másik nem jön be.
2016. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!