Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R*b*nc vagyok? Sok fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*b*nc vagyok? Sok fiúval camse*eltem, de élőbe még soha senkivel nem csináltam élőben.

Figyelt kérdés
Idén nyáron volt egy srác aki fogdosta a fenekem meg nem rég egy srác akié életembe először megcsókolt.
2015. dec. 30. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Az vagy, de ha erre vágytál, ne szégyelld utólag. Én sem voltam különb, sőt...


24/N

2015. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha szerinted az vagy akkor az. Amúgy meg hánynom kell ettől a kifejezéstől férfi létemre. Sajnos ennyire elkurvult a mai társadalmunk hogy divat lett a szót használni.
2015. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem hogy a csajok 3/4ére már ráaggatják komolyabb indok nélkül. borzalmas.:(
2015. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartom ezt riewbiségnak. De azért nem olyan dolog amit valakinek az orrára kell kötnöd, sőt, inkább az a jó, ha senki sem tudja. És ha nem vagy 18 akkor nem csinálhatod, törvénybe ütközik. Az arcodat soha ne lássák!
2015. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy szűzKva

Az a ciki, hogy nem tudhatod, van-e valakinek képe rólad, hogy felvették-e az egészet...

Mert aztán egy komoly kapcsolatban ha előkerül, az akár a végét is jelentheti.

2015. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából már nagyon megbántam de élveztem a dolgot viszont most már kezdek leszokni róla.
2015. dec. 30. 13:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek. Írj
2015. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
"Fiatal voltam, kellett a pénz" - Mindenki csinált hülyeséget fiatalon. Ha emiatt ítélnének el mindenkit, tele lenne a pszichiátria és a börtön.
2015. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az... Kereset kínálat törvény alapján sok van aki ebben hasonlít rád.
2015. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan... csak többen ismernek fel a testedről mint az arcodról.

Aztán jön az, hogy ha épp jól esik és jól érzed magad, fűvel-fával henteregsz, mert mi rossz van abban?


Egyébként marha vicces lesz, ha lesz pasid, kézen fogva sétáltok, és összefuttok egy-két camsex partnerrel, és jó hangosan rádköszön. :D

2015. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!