Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom meg ad mindent az ágyban, de ha visszagondolok arra hogy regen mit csináltam a fiúkkal ( akar az illatuk, a nyogesuk, vagy hogy milyen volt a kocsiban) arra előbb felizgulok? Es vagyom is rajuk?

Figyelt kérdés

Bocsi a hibákért telorol írok.

L


2015. dec. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják nosztalgiának. Öregszel. :)
2015. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

mert kezdesz beleunni a párodba

a régi emlékekhez meg igen kellemes ,izgalmas érzéseid fűződnek

2015. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem ad meg mindent az ágyban.
2015. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb. minden előttem szólónak van némi igaza :)

valami jobbra vágysz mint ami most van :)

2015. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
63 éves vagyok régen elváltam. Hollandiában élek és csak úgy bepróbálkoztam szex partner keresőbe ( itt komoly kapcsolat ritka ,inkább vággyal teli vagy prostik írnak és fizetős oldal kreditek 40 €-l.)A holland nők ,hogy mondjam nem nagyon nyernének szépségversenyt.Ellenben sok férjes nő totál kitárult képpel olyan szöveget nyomnak hogy a képernyő is elpirul néha.A legtöbb férjezett nő a kielégítetlenségéről vagy extra kívánságait vetíti ki amire nem meri megkérni a férjét.Inkább keres valakit aki a " hátsó bejáratot ,bejáratja " vagy éppen " arcpakolást akar "Még olyan 65 éves mami is irt aki meztelen képe mellé írta első ajánlata 250 € ha megdönti valaki .De volt olyan 50 körüli nő aki ,hát nem volt egy extra de egy aktusért vagy egy uj Mac laptopot vagy 1000 €-t kért .Én azt tanácsolom kérd meg a férjedet mit szeretnél de ha ez sem segít előbb utobb el fogtok válni és utána vagy jobb lesz vagy rosszabb .
2016. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg leírtad azt a mondatot, hogy "Bocsi a hibákért telorol írok", addig ki is javíthattad volna a hibákat. Telefonról is lehet helyesen írni.
ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!